Wiemy, kto zagra Laurę w filmie Blanki Lipińskiej. Światowej sławy gwiazda

Kto zagra główną rolę w filmie Blanki Lipińskiej?
Fotografia: Instagram/blanka_lipinska

Blanka Lipińska rozpoczęła niedawno przygotowania do premiery swojego filmu "365 dni". Produkcja jest ekranizacją bestsellerowej książki.

Blanka Lipińska podbiła serca polskich czytelniczek książką "365 dni". Kilka miesięcy temu postanowiła, że zrobi filmową ekranizację powieści, aby miłośnicy tej historii mogli przeżyć ją jeszcze raz. Pisarka nie zdradza szczegółów pracy na planie i trzyma fanów w niepewności m.in. w kwestii doboru aktorów do głównych ról.

Blanka Lipińska ukrywa nazwiska aktorów

Niedawno "Super Express" dotarł do informacji, że przystojnego Massima zagra włoski aktor Michele Morrone. Teraz media ujawniły, kto wcieli się w główną rolę w filmie. Niedawno Blanka Lipińska opublikowała na Instagramie zdjęcie z odtwórczynią roli Laury. Aktorka stoi jednak tyłem i nie da się jej rozpoznać.

Przyszedł czas i na nią. Moja MAŁA Laura... długo Cię szukałam, bo ciężko jest znaleźć siebie. Pamiętam, jak mój producent Tomek Mandes pokazał mi jej zdjęcie. Zapytał: kogo ci przypomina? W pierwszej chwili myślałam, że to ja. Później na castingu oczarowała mnie, jej gra aktorska zachwyciła, a chemia między nią i Massimo upewniła w wyborze. Teraz to dopiero macie gwoździa, co? Nie rozpoznacie jej... ale wkrótce poznacie - zapowiedziała tajemniczo autorka.

Spekulacje fanów były różne. Teraz dziennikarze "Plejady" dotarli do informacji, że główną kobiecą rolę odtworzy... Natalia Janoszek. Aktorka jest znana przede wszystkim poza granicami naszego kraju. Jest jedną z największych gwiazd Bollywood.

Myślicie, że Natalia sprawdzi się w roli Laury?

Zobacz także: Blanka Lipińska wybrała aktora do roli Massimo

Ile wiesz o serialu "M jak miłość"? Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem!

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów