Wiemy, kiedy Meghan Markle urodzi? Oficjalne oświadczenie wyraźnie wskazuje datę!

Sylwia Bagińska 02.05.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Instagram.com/kensingtonroyal

Na oficjalnej stronie brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiło się oświadczenie, które wyraźnie wskazuje na datę porodu księżnej Meghan. Czy „royal baby” przyjdzie na świat jeszcze w tym tygodniu?

Na pierwsze dziecko księcia Harry’ego i księżnej Meghan czeka prawie cały świat. Media już od kilku miesięcy żyją tematem narodzin kolejnego "royal baby". Kiedy w końcu przyjdzie na świat pierwsze dziecko księżnej Sussex?

Data porodu księżnej Meghan

Nadal nie wiadomo, jak książęca para ogłosi radosną nowinę. Z całą pewnością Meghan i Harry nie wyjdą z noworodkiem przed szpital, jak zrobiła to księżna Kate .

Zagraniczna prasa nadal nie wie, czy narodziny „royal baby” odbędą się w szpitalu, czy w domu. Tajemnicą owiana była także data narodzin królewskiego potomka. Jednak najnowsze oświadczenia nie pozostawiają złudzeń!

Jeden z komunikatów, który został opublikowany na oficjalniej stronie rodziny królewskiej, mówi o tym, że książę Harry odwiedzi Holandię 8-9 maja.

Oznacza to, że najprawdopodobniej Meghan urodzi do tego czasu. Prawie pewne jest to, że wnuk królowej Elżbiety II nie zostawi swojej żony tuż przed samym rozwiązaniem.

Do Holandii książę Harry poleci jako ojciec! Nie zostawi Meghan samej w oczekiwaniu na narodziny potomka – twierdzi informator „People”.

Księżna Meghan już urodziła?

Część fanów brytyjskiej rodziny królewskiej twierdzi, że księżna Meghan już urodziła. Świadczy o tym fakt, że wcześniejsze urlopy macierzyńskie w rodzinie królewskiej rozpoczynały się równo miesiąc przed porodem. Księżna Meghan zniknęła z życia publicznego już 20 marca.

Istnieje jeszcze jedna teoria – daty oficjalnych wyjazdów członków rodziny królewskiej pojawiają się w mediach, ponieważ pierwsze dziecko księcia i księżnej Sussex już przyszło na świat!

Zobacz także: Księżna Meghan zdecydowała, kto będzie matką chrzestną jej dziecka! To znana gwiazda

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów