Wiemy, jaki jest "secret project" Ani Lewandowskiej! Od dawna to ukrywa

Anna Lewandowska tworzy nowy "secret project"
Fotografia: instagram.com @annalewandowskahpba

Ania Lewandowska od dawna zapowiada swój kolejny "secret project". Fani zastanawiali się, co tym razem przygotowała dla nich trenerka.

Ania Lewandowska od dłuższego czasu wspomina o nowym "secret project". Fani próbowali domyślić się, o co chodzi, jednak sportsmenka unikała odpowiedzi. Tajemniczy projekt "Lewej" został właśnie rozgryziony przez dziennikarzy. Już wiemy, czego możemy się spodziewać!

"Secret project" Ani Lewandowskiej to kolejny hit?

Ania Lewandowska w ostatnich latach zdobyła status prawdziwej gwiazdy. Początkowo popularność zawdzięczała swojemu mężowi, Robertowi Lewandowskiemu. Teraz jednak jej grupa fanów jest niemal tak duża, jak Roberta. Zaangażowane obserwatorki śledzą każdy wpis "Lewej" w social mediach. Od dawna zastanawiają się, czym jest kolejny projekt, który zapowiedziała ich idolka.

Chyba najwyższa pora, aby zacząć odliczanie do premiery mojego nowego projektu. 13 dni. Domyślacie się, co to będzie? A może potrzebujecie małej podpowiedzi? - budowała napięcie Lewandowska w jednej z relacji.

Projekt reklamowany jest literą "P" i ma już własną stronę internetową. Część z fanów podejrzewała produkcję kosmetyków do pielęgnacji lub do włosów. Inni kolejne stroje kąpielowe lub coś związanego z modą.

Ostatecznie do prawdy o projekcie Lewandowskiej dotarli dziennikarze "Pudelka".

Sprawdziliśmy, że nowa firma "Lewej" została już zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nazwą Moodiphy. Anna jest jednym z udziałowców. Jak czytamy w opisie, "przedmiotem przeważającej działalności przedsiębiorcy ma być produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących" - możemy przeczytać na portalu "Pudelek".

Myślicie, że ten "secret project" okaże się kolejnym sukcesem Lewandowskiej?

Zobacz także: Anna Lewandowska w modnych spodniach z sieciówki. Ten model kupicie teraz w okazyjnej cenie!

Ile wiesz o Ani Lewandowskiej? Trenerka ma wiele sekretów.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów