Wielkie zmiany w życiu Kai Paschalskiej. O co chodzi?

Sandra Banach 02.08.2019
Kaja Paschalska
Fotografia: Instagram.com/kajapaschalska

Kaja Paschalska od dłuższego już czasu skupia się na swoim życiu prywatnym niż robieniu kariery w show-biznesie. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych, że czeka ją wiele zmian. O co chodzi?

Popularność Kai Paschalskiej przyniosła rola Olki Lubicz w serialu „Klan”. Młoda aktorka próbowała także swoich sił w świecie muzyki. Niestety jej piosenki nie doczekały się dużego grona fanów. Niedawno Paschalska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim chłopakiem i zapowiedziała zmiany w życiu.

Zmiany w życiu Kai Paschalskiej

Kaja Paschalska prywatnie spotyka się z raperem Tomaszem „VNM-em” Lewandowskim. Muzyk nagrał swojej dziewczynie nawet piosenkę – utwór „Ona” możemy wysłuchać na płycie „Czuz Tu Daj Najs”.

Na Instagramie Kaja Paschalska opublikowała zdjęcie z ukochanym i zdradziła, że w jej życiu dojdzie do zmian.

Koniec tego miesiąca pod znakiem sprzątania - w szafach i w głowie. Segreguję, wyrzucam, odkurzam. Zapomniane pomysły, niezrealizowane plany, a bardziej przyziemnie - tonę niepotrzebnego badziewia, które z roku na rok uparcie się odnawia poczucie ładu - przestrzeń na nowe.

Jak myślicie o jakie zmiany chodzi?

Zobacz także: Największy uwodziciel polskiego kina miał być jurorem "The Voice of Poland"! Dlaczego odrzucił ofertę TVP? 

Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie. Powodzenia! 

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów