Wielka wpadka Grażyny Wolszczak. Aktorka nazwała siebie „oślicą”

Sandra Banach 12.06.2019
Grażyna Wolszczak
Fotografia: Instagram.com/grazyna.wolszczak_official

Co za ogromny pech! Gwiazda serialu „Na Wspólnej” z geografią ma chyba na bakier. Przez swoją niewiedzę Grażyna Wolszczak nie poleci na wyczekiwane wakacje!

Grażyna Wolszczak popełniła ostatnio ogromny błąd. W efekcie przepadły jej wakacje w Tunezji. Poinformowała o tym swoich fanów, którzy byli nie tylko rozbawieni, ale także trochę zażenowani.

Wpadka Grażyny Wolszczak

Grażyna Wolszczak bardzo często w wywiadach podkreśla, że uwielbia podróżować. Aktorka w ostatnim czasie miała lecieć na wakacje do Tunezji. Jednak gwiazda nie przedłużyła na czas ważności swojego paszportu i myślała, że do Tunezji może wylecieć tylko za okazaniem dowodu osobistego.

Aktorka na Instagramie opowiedziała o swojej pomyłce i przestrzegła swoich fanów, aby w przyszłości nie popełnili tego błędu:

#oślica nie leci do Tunezji #dziś #discovertunisia #eximtourspolska #tunezja SPRAWDŹ PASZPORT PRZED WAKACJAMI!!!! Teraz latamy wszędzie na dowód osobisty... no właśnie nie wszędzie.

Część fanów aktorki była rozbawiona wpadką Grażyny Wolszczak. Niektórzy podzielili się podobnymi przygodami:

Miałam to samo , skończyła mi się ważność paszportu i dowodu. Paszportu nie można zrobić bez dowodu, ale za to dowód odebrałam 2h przed wylotem.

U mnie to samo. Dobrze, że inny wrzucają relacje z wakacyjnych wyjazdów, to człowiek chociaż popatrzy. No nic, pozostało nasze morze. Miłego wieczoru. Pozdrawiam.

Ja już miałam dwie takie wtopy. I to dwa razy Turcja.

Zobacz także: Kylie Jenner wyprawiła imprezę. Motyw przewodni to: "Opowieść podręcznej". W sieci burza: "To nie jest śmieszne"

Kadr z filmu "Suits"
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać serial po tytule jednego odcinka! Życzymy powodzenia

Kadr z filmu "Suits"

1. "Prawo do poufności" ten tytuł odcinka pochodzi z:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów