Wielka promocja w Biedronce. Popularne kosmetyki już od 6 złotych

Anna Respondek 23.01.2018
Promocja w Biedronce
Fotografia: Pixabay

Tak dużego wyboru produktów nie było od dawna. 

Biedronka wprowadza kolejną ciekawą promocją, która w większości skierowana jest do kobiet. "Codziennie piękniej" to kolejna akcja dyskontu, który w swojej ofercie ma wiele popularnych produktów w wyjątkowo okazyjnych cenach.

Już od 22 stycznia we wszystkich Biedronkach można zakupić kosmetyki znanych firm, między innymi Garnier,  Bell czy Eveline Cosmetics. Niektóre obniżki sięgają nawet 30 procent. Wśród produktów znalazły się te do pielęgnacji włosów, twarzy, stóp i ciała oraz wiele kosmetyków do makijażu. Popularna sieć nie zapomniała także o miłośnikach pięknego uśmiechu czy preparatów naturalnych. Jest również oferta skierowana do mężczyzn. 

kosm12
Fotografia: Biedronka.pl

Biedronka - promocje

Wśród najciekawszych propozycji znalazły się między innymi płyny micelarne 3 w 1 od Garnier za jedyne 12 złotych i 49 groszy, gdzie przy zakupie drugiego zapłacimy o 50 procent mniej. Dodatkowo kosmetyki marki Bell, róż za niecałe 6 złotych czy baza pod makijaż za niecałe 10 złotych. W znakomitej cenie, za jedyne 18 złotych i 99 groszy, będzie można kupić mleczko do oczyszczania twarzy od L'Oreal

kosm
Fotografia: Biedronka.pl
kosm1
Fotografia: Biedronka.pl
kosm123
Fotografia: Biedronka.pl

Zobacz, jak naturalnie wyprostować włosy

Klapki damskie sprawdzą się zarówno jako wygodne obuwie domowe, obuwie zmienne do pracy czy na wyjazdy, a także jako praktyczne obuwie na letnie, upalne dni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów