Wieczór panieński Joanny Krupy na Wiśle to wydarzenie wakacji! Nasze serca skradła Magda Gessler [WIDEO]

Katarzyna Leszczyńska 01.08.2018
Dawid Woliński, Magda Gessler i Joanna Krupa na wieczorze panieńskim
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

Już niedługo odbędzie się ślub Joanny Krupy. Z tej okazji przyjaciele zorganizowali jej w Warszawie wieczór panieński. Wśród gości znalazła się Magda Gessler.

Już niedługo Joanna Krupa zorganizuje w Polsce ślub ze swoim ukochanym, Romainem Zago. Z tej okazji w Warszawie przyjaciele zorganizowali dla jurorki "Top Model" wieczór panieński. W sieci pojawiły się nagrania z wydarzenia. Jedno jest pewne, wielu z nas chciałoby tam być!

Magda Gessler na wieczorze panieńskim Krupy

Wieczór panieński Joanny Krupy odbył się na statku, który pływał po Wiśle. Wśród gości znaleźli się m.in.: Joanna Jabłczyńska oraz Dawid Woliński, który dokładnie dokumentował całe wydarzenie na InstaStory. Nie zabrakło także Magdy Gessler, która przygotowała dla przyszłej panny młodej wyjątkową niespodziankę – tort mojito. To jednak nie koniec niespodzianek.

Sądząc po materiałach, które mogliśmy obejrzeć na Instagramie gości, wszystkim dopisywały szampańskie nastroje. Wieczór panieński uświetniły rytmy disco-polo. Na filmie opublikowanym przez Joannę Krupę możemy zobaczyć, jak modelka tańczy w towarzystwie Wolińskiego oraz Magdy Gessler. Musicie to zobaczyć!

Zobacz także: Magda Gessler pokazała się bez burzy loków na głowie! "20 lat młodziej"

W sieci pojawiło się również wiele zdjęć z imprezy. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na fotografie ślubne Joanny Krupy. Już dziś życzymy jej wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Ile gwiazdy zarabiają za jeden post na Instagramie?

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów