Wiadomo, kto zastąpi Magdę Mołek w "DDTVN". Nie ta osoba, o której myślicie

Anna Respondek 19.02.2018
Magda Mołek i Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram/magda_molek

Magda Mołek już niedługo urodzi dziecko. Jak podaje "Fakt", jej miejsce zajmie znana dziennikarka, jednak nie będzie to Agnieszka Woźniak-Starak. 

Pod koniec stycznia 2018 roku okazało się, że jedna z najbardziej lubianych prowadzących "Dzień Dobry TVN", Magda Mołek, jest w ciąży. Od tamtej chwili trwały spekulacje na temat tego, kto zastąpi ją na czas urlopu macierzyńskiego. 

Zobacz także: Magda Mołek pokazuje coraz większy brzuch na Instagramie

Jedną z typowanych gwiazd była Agnieszka Woźniak-Starak, jednak jej występ w odcinku promującym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i rozmowa z Joanną Krupą nie przypadły fanom programu do gusty. Jak podaje "Fakt", intratną propozycję zgarnęła inna znana gwiazda stacji TVN. Już niedługo na ekranach telewizorów obok Marcina Mellera ma pojawić się Ula Chincz

Produkcja TVN stwierdziła zgodnie, że jej miejsce powinna zająć osoba, która dobrze się kojarzy i ma nieskazitelny wizerunek. Wybrano więc Ulę Chincz, o której nikt nie powie złego słowa - wyjawia źródło "Faktu".

Informator tabloidu twierdzi, że na taką decyzję miała wpływ nie tylko reakcja telewidzów, ale także fakt, że Marcin Meller nie poczuł z Woźniak-Starak chemii.

Po wywiadzie z Joanną Krupą na Agnieszkę spadła lawina hejtu. Dodatkowo Marcin stwierdził, że gdy współprowadził z Agą poranek, nie czuł z nią chemii. Zasugerował, że nie chce być w programie z kimś, kto wzbudza tyle złych emocji - dodaje. 

A Wy, kogo widzielibyście w zastępstwie za Magdę Mołek?

Zobacz także: Magda Mołek pozuje bez makijażu. Fani zachwyceni

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów