Wiadomo, kto zagra Annę Przybylską. To wyjątkowo kontrowersyjna decyzja

Anna Respondek 12.10.2017
Anna Przybylska
Fotografia: ONS

Tego nie spodziewał się nikt.

O Annie Przybylskiej w ostatnim czasie było niezwykle głośno. 5 października najbliżsi oraz fani obchodzili trzecią rocznicę śmierci aktorki. O jej ostatnich chwilach opowiadały jej siostra i mama. Ostatnio wywiadu udzielił również Jarosław Bieniuk, który wyjawił, jak poradził sobie po tym traumatycznym wydarzeniu

W mediach coraz częściej pojawiają się informacje na temat nadchodzącego biograficznego filmu o Przybylskiej. Scenariusz stworzony przez Radosława Piwowarskiego został zaakceptowany przez najbliższą rodzinę aktorki, jednak nie wiadomo na jakim etapie są prace związane z tą produkcją.

Niedawno pojawiła się również informacja o powstającej sztuce, która również ma opowiedzieć o wydarzeniach z życia gwiazdy. Wiadomo już, kto się wcieli w główną rolę. I trzeba przyznać, że jest to dość odważny i kontrowersyjny wybór. Według medialnych doniesień, postać aktorki zagra mężczyzna, Sylwester Sitkowiak, który występuje na deskach teatru offowego w Poznaniu. W całej swojej karierze aktor amator niejednokrotnie wcielał się w kobiece role. 

Uderzam ogromnym podobieństwem wizualnym, sam zmagam się z nieuleczalną chorobą. Nie jestem zawodowym aktorem. Ania też nie była. Chcę spełnić swoje największe marzenie teatralne jeszcze przed śmiercią - powiedział. 

Ma to być musical, w którym będzie można usłyszeć piosenki Ewy Bem, Hanny Banaszak czy Krzysztofa Krawczyka. Jego premiera planowana jest na 2018 roku w Teatrze Studio w Warszawie. 

Zaskoczeni? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów