Whitney Houston miała romans z kobietą? Asystentka gwiazdy ujawnia po latach: "Byłyśmy kochankami"

Marianna Bereza 19.11.2019
Whitney Houston
Fotografia: Keith Butler / Rex Features/EAST NEWS

Współpracowniczka piosenkarki Robyn Crawford wyznała na łamach swojej biografii, że jej relacja z gwiazdą miała charakter romantyczny.

Od śmierci Whitney Houston minęło 7 lat. Popularna piosenkarka wciąż jest żywa w sercach fanów, którzy kultywują pamięć o niej, słuchając największych hitów i czytając biografie wokalistki. Teraz powstała kolejna książka na temat Whitney. Jej asystentka i przyjaciółka Robyn Crawford twierdzi, że była kochanką Houston.

Whitney Houston miała romans ze swoją asystentką? 

Plotki na temat charakteru więzi obu pań pojawiały się już od dłuższego czasu. Ostatnie filmy o wokalistce „Whitney: Can I Be Me” i „Whitney”, które zawierały archiwalne nagranie z Crawford, tylko podsyciły te domniemania. Teraz wieloletnia współpracowniczka gwiazdy Robyn Crawford w końcu przerwała milczenie i opowiedziała swoją wersję wydarzeń.

Crawford w książce "A Song For You: My Life with Whitney Houston" ("Piosenka dla ciebie. Moje życie z Whitney Houston") wprost napisała, że z Houston łączyła je romantyczna relacja. W wywiadzie dla BBC asystentka Whitney potwierdziła swoje słowa.

Nie chodziło wyłącznie o to, że sypiałyśmy razem. Mogłyśmy powierzać sobie nawzajem swoje sekrety, nasze uczucia, dzielić się tym, kim jesteśmy. Byłyśmy przyjaciółkami, byłyśmy kochankami. Byłyśmy dla siebie wszystkim - tłumaczyła.

Ich znajomość miała się zacząć, kiedy obie były nastolatkami. Związek trwał dwa lata i zakończyła go Whitney, kiedy podpisała kontrakt płytowy. Zdaniem asystentki gwiazdy piosenkarka obawiała się, że zaszkodzi swojej karierze, jeśli ich relacja wyjdzie na jaw.

Mimo zakończenia romantycznego związku przez Whitney Crawford nadal była bliska jej sercu. Razem jeździły w trasy koncertowe po całym świecie.

Asystentka Houston dopiero po latach zdecydowała się opowiedzieć o tym, co ją łączyło z gwiazdą. Zapytana o to, dlaczego właśnie teraz wydała książkę, odpowiedziała:

Wierz mi, robiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby pozostać poza centrum zainteresowania. Uważam jednak, że moim obowiązkiem jest uhonorowanie mojej przyjaciółki oraz wyjaśnienie wielu nieścisłości dotyczących mnie oraz tego, kim była Whitney - stwierdziła.

Przeczytacie biografię Robyn Crawford?

Zobacz także: Oscary 2020 nadchodzą wielkimi krokami. Co już wiemy o uroczystości?

Lubisz oglądać filmy? Jesteś pewny, że znasz wszystkie klasyki filmowe? W takim razie ten QUIZ jest właśnie dla Ciebie! Zobacz kadr z filmu i sprawdź, czy wiesz z jakiej popularnej produkcji pochodzi!

Rozwiąż quiz

Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: EastNews

1. Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów