Co z weselami 2020? Pary młode nareszcie mogą odetchnąć!

Para młoda uśmiechnięta podczas wesela
Fotografia: Shutterstock

Co z weselami 2020? Premier Mateusz Morawiecki podał oficjalne wytyczne! Pary młode w końcu mogą odetchnąć z ulgą.

Za nami konferencja premiera, podczas której Mateusz Morawiecki podał oficjalne informacje dotyczące ostatniego etapu zdejmowania obostrzeń związanych z koronawirusem. Wiemy już, że w reszcie będziemy mogli odetchnąć świeżym powietrzem, ponieważ na wolnej przestrzeni nie musimy nosić maseczek. Jednym z najważniejszych punktów tej konferencji była jednak informacja dotycząca wesel. Znamy już dokładne wytyczne!

Zobacz także: Premier zniósł kolejne obostrzenia! Koniec z maseczkami, otwarte kina i organizacja wesel to początek

Wesela 2020: premier podał oficjalne wytyczne! Na ile gości?

Już wiemy, że wesela w tym roku będą mogły odbywać się w miarę normalnie. A przynajmniej dla tych, którzy zaplanowali przyjęcia do 150 osób.

Od 6 czerwca rząd znosi zakaz organizowania zgromadzeń. Właśnie tego dnia będzie można organizować przyjęcia, konferencje i koncerty plenerowe do 150 osób. Tego typu imprezą jest także wesele.

Co więcej, zdjęte jest także ograniczenie dotyczące ślubu kościelnego. Teraz w świątyni również przestają obowiązywać ograniczenia co do ilości wiernych, dlatego podczas ślubu będą mogli towarzyszyć wam wszyscy zaproszeni goście.

W związku z tym, że wracają restauracje bez ograniczeń, również na sali weselnej będziecie mogli normalnie usadzić gości, bez dodatkowych dystansów. Weselnicy nie będą musieli mieć na sobie również maseczek ochronnych. 

Zobacz także: Łukasz Szumowski o drugiej fali epidemii. "Drugiego lockdownu nie da się zrobić"

Planujesz ślub? A może uwielbiasz modę ślubną? Koniecznie odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się, która suknia ślubna pasuje do ciebie.

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która suknia ślubna do ciebie pasuje

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]

1. Twój ulubiony kolor pomadki do ust to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów