Weronika Rosati wybrała imię dla córki? "Nie dała partnerowi dojść do głosu". Menedżerka komentuje

Anna Respondek 25.07.2017
Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Fotografia: ONS

Aktorka Weronika Rosati za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie matką. Czy to prawda, że nazwie swoją córkę na cześć Elizabeth Taylor? Menedżerka wyjaśnia tajemnicę.

Weronika Rosati to polska aktorka, która z sukcesami robi karierę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zagrała między innymi z Nicolasem Cagem w filmie "Ostatnia misja USS Indianapolis". Znana z tego, że jest tytanem pracy, już niedługo będzie miała dobry powód, aby chwilę odpocząć i zejść z planu filmowego. Gwiazda, wraz ze swoim partnerem Robertem Śmigielskim, oczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka. 

Media obiegła wiadomość, jakoby artystka miała zostać matką córeczki o imieniu Elżbieta. Wszyscy wiedzą o zamiłowaniu Rosati do aktorki Elizabeth Taylor. Gwiazda zamieściła na Istagramie zdjęcie ciężarnej Taylor, czym dała znać fanom, że również ona spodziewa się dziecka. Fakt.pl zasugerował nawet, że aktorka nazwie córkę na cześć swojej idolki. 

Od razu powiedziała, że dziewczynka musi być Elą. Nie dała w tej kwestii dojść do głosu Robertowi - czytamy tam wypowiedź znajomej aktorki.

Do tej informacji odniosła się menadżerka gwiazdy, która skomentowała sprawę w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Nie jest tajemnicą, że Weronika od lat podziwia Elizabeth Taylor. Prawdopodobnie stąd plotka w mediach na temat imienia dziecka - powiedziała Gabriela Piekarniak.

Aktorka znana jest z tego, że chroni swojego życia prywatnego. Dlatego właśnie, jak wyjawiła Piekarniak, płeć dziecka nie zostanie ujawniona aż do czasu narodzin. 

Weronika od lat konsekwentnie unika publicznych wypowiedzi na tematy prywatne, zostawiając tę sferę życia wyłącznie dla swoich bliskich. Tak jest i tym razem - dodała opiekunka gwiazdy. 

Pozostaje nam czekać na szczęśliwe rozwiązanie i życzyć Weronice Rosati zdrowia i spokoju ;)

Weronika Rosati
Fotografia: ONS
Weronika Rosati
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów