Rosati zakłada fundację. "Będę wspierać ofiary przemocy i mobbingu"

Malwina Wasilewska 11.06.2019
Weronika Rosati
Fotografia: Instagra,.com/weronikarosati

Polskie gwiazdy poparły jej inicjatywę!

Weronika Rosati coraz bardziej angażuje się w pomoc pokrzywdzonym kobietom, m.in ofiarom mobbingu i przemocy domowej. W tym celu założyła fundację "Siła Kobiety". Szczegółami swojej nowej inicjatywy podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Weronika Rosati założyła fundację "Siła Kobiety"

Związek z Robertem Śmigielskim wywołał w życiu Weroniki Rosati prawdziwą rewolucję. Aktorka zamierza teraz pomagać innym kobietom potrzebującym pomocy. Jak napisała w swoim poście, zamierza je wspierać i uświadamiać.

Z przyjemnością i dumą chcę się z wami podzielić fajną informacją - założyłam Fundację "Siła Kobiety". Moja fundacja ma wspierać, inspirować, uświadamiać i motywować skrzywdzone kobiety: ofiary przemocy, mobbingu, i samotne mamy. To będzie miejsce, które ma pomagać tym, które zostały skrzywdzone przez ludzi, którzy mają nad nimi przewagę: emocjonalną, fizyczną, socjalną, zawodową, płciową i finansową - napisała na Instagramie.

Jej pomysł na założenie fundacji "Siła Kobiety" spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Jej inicjatywę poparły m.in. Julia Wieniawa i Ewa Minge.

Całym sercem jestem z Wami. Los wybiera nas czasem w dziwny sposób i, nakładając koronę cierniową, stymuluje do szerszego otwarcia oczu i dostrzeżenia, że to, co mamy na głowie, rodzaj i charakter, ma większość ludzi wokół nas, tylko nie każdy potrafi zdjąć ten ciężar cierniowy lub go złagodzić. W grupie siła - skomentowała Minge.

A co wy sądzicie na temat pomysłu Weroniki?

Zobacz także: Lewandowska na zdjęciu z dzieciństwa. Jej komentarz wywołał burzę

Pamiętacie, jak niektóre gwiazdy wyglądały jeszcze 10 lat temu?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów