Agnieszka Holland staje w obronie Weroniki Rosati. "Mój autorytet"

Weronika Rosati w czarnej bluzce stoi w pokoju
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Weronika Rosati spotkała się z hejtem po tym, jak wyznała, że była ofiarą przemocy domowej. Agnieszka Holland staje w obronie aktorki.

Weronika Rosati udzieliła wywiadu dla "Wysokich Obcasów", w którym opowiedziała o tym, że jej były partner i ojciec jej córki, Robert Śmigielski, znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Aktorka sprawę opisała również na swoim Instagramie, tym samym tłumacząc, dlaczego zdecydowała się o tym opowiedzieć. Okazuje się jednak, że w związku z tym musiała zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami.

Zobacz także: Rosati o byłym partnerze: "Uderzył mnie, jak byłam w zaawansowanej ciąży" 

Agnieszka Holland staje w obronie Weroniki Rosati

Post Weroniki Rosati dotyczący jej byłego partnera i przemocy domowej spotkał się z ogromnym poparciem ze strony kobiet. W tym innych gwiazd, które gratulowały aktorce odwagi. Wśród nich znalazły się m.in.: Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska i Joanna Kulig. Teraz przyszedł czas na wielki autorytet w świecie kina.

Agnieszka Holland swoje poparcie wyraziła w jednym z komentarzy na Facebooku. Weronika Rosati udostępniła screen jej słów na swoim profilu na Instagramie. 

Mój autorytet Agnieszka Holland - napisała aktorka.

Reżyserka odniosła się do okrutnego hejtu, z jakim przyszło się zmierzyć Rosati. Osoby publiczne zawsze są narażone na nieprzychylne komentarze ze strony internautów. Jak podaje portal Plejada, po wywiadzie udzielonym przez Weronikę agresja wobec niej jednak się nasiliła. Wielu, w tym inne kobiety, zarzuciło jej, że próbuje zrobić karierę na nieszczęściu. 

Znam Weronikę Rosati - jest zdolną, pracowitą i ambitną aktorką. Wszelki hejt wobec niej jest obrzydliwy, a nieufność nieuzasadniona. Fakt, że nie pierwszy raz padła ofiarą mocnego faceta, pokazuje tylko, jak trudna jest sytuacja młodej kobiety o wyrazistej, seksownej urodzie. Smutny jest brak zrozumienia i solidarności ze strony kobiet, które ją atakują - napisała Agnieszka Holland.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski byli parą przez 2 lata. Owocem ich związku jest córka Elizabeth. To między innymi dla niej Rosati pokazuje swoją wielką siłę, jaką wykazała się w ostatnim czasie. Według doniesień mediów, sprawa między Rosati a jej byłym partnerem została już zgłoszona do sądu. 

Zobacz także: Rosati pokazała zdjęcie z porodówki z okazji pierwszych urodzin córki! 

Niektóre gwiazdy wykazują się ogromną fantazją podczas wyboru imienia dla swojego dziecka. Oto najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów