Weronika Rosati zaliczyła wpadkę. Oto, co ujawniło ostre światło fleszy

Marianna Bereza 20.09.2019
Weronika Rosati
Fotografia: VIPHOTO/East News

Internauci wypatrzyli jeden szczegół.

Weronika Rosati to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda zawsze dba o to, aby przed obiektywem fotoreporterów prezentować się nieskazitelnie. Aktorka pojawiła się na gali Kobieta Glamour 2019 w eleganckiej kreacji. Niestety tym razem coś poszło nie tak.

Weronika Rosati w poplamionej sukience na gali Kobieta Glamour 2019

Weronika Rosati swoją popularność zdobyła grając w takich serialach jak "M jak miłość", "Pitbull" czy ostatnia produkcja Polsatu "Zawsze warto". Gwiazda zawsze starannie dobiera stylizacje, jednak ostatnio nie obyło się bez wpadki. Aktorka na imprezie miesięcznika "Glamour" pojawiła się w eleganckiej żółtej sukni. Niestety ostre światło fleszy uwydatniło coś innego.

Na kreacji aktorki widać było mokre plamy. Co więcej, gwiazda zamieściła zdjęcie z gali na Instagramie. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Suknia piękna, tylko czy te plamy to wzór, przypadek czy o co chodzi? - brzmiał jeden z komentarzy pod postem.

Okazuje się, że powód całego zamieszania był prozaiczny. Oczywiście nie było mowy o niechlujstwie czy niedopatrzeniu. W drodze na to wydarzenie aktorkę po prostu złapała ulewa. Rosati wyjaśniła wszystko internautce w komentarzu.

Deszcz - napisała.

Na szczęście trudne warunki atmosferyczne nie zepsuły całego efektu. Weronika Rosati prezentowała się na imprezie zjawiskowo!

Podoba się wam kreacja gwiazdy?

Zobacz także: Weronika Rosati wyznała, że zmuszono ją do zagrania rozbieranej sceny!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów