Weronika Rosati przeszła ogromną metamorfozę! Pokazała nową fryzurę. Fani: "10 lat mniej"

Uśmiechnięta Weronika Rosati w skórzanej ramonesce
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Weronika Rosati od lat była wierna jednej fryzurze. Teraz zaskoczyła fanów, którzy nie rozpoznali jej na najnowszym zdjęciu! Pod postem posypały się komplementy.

Weronika Rosati od dłuższego czasu była wierna swoim długim, ciemnym włosom. Od zawsze pamiętamy aktorkę jako brunetkę. Teraz jednak postanowiła przejść ogromną metamorfozę! Tym samym Weronika Rosati została... blondynką! Gwiazda zmieniła kolor włosów, ale postawiła również na ostre cięcie. Okazuje się, że ta metamorfoza jest wyjątkowa i ma swój określony cel. Weronika Rosati wystąpi bowiem w najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej.

Zobacz także: Weronika Rosati na zdjęciu z Danielem Craigiem!

Weronika Rosati w blond włosach. Ogromna metamorfoza aktorki

W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! Nikt nie spodziewałby się, że Weronika Rosati ukaże się w krótkich blond włosach.

A jednak! Teraz aktorka opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym ma właśnie taką fryzurę.

Kochani. Nie mogłam długo wam zdradzić szczegółów mojego zawodowego projektu, ale w końcu mogę i jestem mega podekscytowana, że mogę podzielić się z wami tą wiadomością. Zaczęłam właśnie super filmową przygodę z Małgośką Szumowską, która mi zawierzyła jedną z głównych ról w swoim najnowszym filmie "Wonder Xenia" - trzymajcie kciuki - napisała Weronika.

Fani aktorki są zachwyceni jej filmową metamorfozą! Okazuje się, że niektórzy nawet jej nie rozpoznali. W komentarzach posypały się komplementy w kierunku Rosati.

Ale metamorfoza.

Nie poznałam.

W tym blondzie z 10 lat mniej.

W blondzie ci mega twarzowo.

A jak wam podoba się blond Rosati

Zobacz także: Weronika Rosati i Julia Wieniawa na wspólnym treningu. Ich zdjęcie zachwyciło internautów

Chciałbyś wybrać się na imprezę z Weroniką Rosati? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, która polska aktorka sprawdzi się najlepiej jako twoja kompanka do dobrej zabawy.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów