Weronika Rosati udostępniła wyrok sądu i wiadomości do Śmigielskiego

Sandra Banach 11.10.2019
Weronika Rosati
Fotografia: EastNews/wojciechStrozyk

Konflikt między Weroniką Rosati a ojcem jej dziecka Robertem Śmigielskim się zaostrza. Gwiazda zarzuciła lekarzowi i jego prawnikowi kłamstwo.

Kilka miesięcy temu Weronika Rosati zdobyła się na intymne wyznanie. Aktorka wyznała, że od dłuższego czasu była ofiarą przemocy domowej. Jej katem miał być ojciec jej córki Robert Śmigielski.

Weronika Rosati pogrąża Roberta Śmigielskiego

Konflikt między Rosati a Śmigielskim trwa już kilka miesięcy. Aktorka postanowiła się odnieść do opublikowanych w mediach zdjęć znanego lekarza, którego przyłapano, jak koczuje przed domem gwiazdy. Aktorka skomentowała także wywiad, który Robert udzielił serwisowi Plejada.

W instagramowym poście gwiazda serialu „Zawsze warto” opublikowała zdjęcie decyzji sądu o oddalenie wniosku Roberta Śmigielskiego o alimenty.

Na kolejnych fotografiach widzimy prywatne wiadomości Weroniki do ojca Eli. Rosati zarzuca Śmigielskiemu, że nie dokłada się finansowo do niczego dotyczącego Elizabeth.

Zdjęcie drugie: e-mail w sprawie wózka, za który nigdy Śmigielski nie zapłacił, bo w życiu nie dołożył się finansowo do absolutnie niczego dotyczącego Elizabeth.

Aktorka wyznała także, że jej były partner zawsze spóźnia się z płaceniem alimentów na czas.

Paradoks: do dziś (10-tego co miesiąc) ma czas zapłaty alimentów i co? Nie ma przelewu, ale trzeba być jednak hipokrytą, by tego samego dnia udzielić wywiadu, że się nigdy nie spóźnia z alimentami.

Rosati zarzuciła także kłamstwo Śmigielskiemu i jego obrońcy.

Jak myślicie, zaostrzy to konflikt między tą dwójką?

Zobacz także: Weronika Rosati szczerze o wychowywaniu córki. "Chcę, żeby żyła w świecie, w którym kobieta ma prawo walczyć o swoją godność"

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, z którym aktorem powinieneś iść na imprezę. Powodzenia!

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów