Weronika Rosati rozstała się z ojcem swojej córki pół roku po jej narodzinach. Menedżerka aktorki potwierdza informacje

Katarzyna Leszczyńska 28.06.2018
Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Fotografia: East News

Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotykali się od 2016 roku. Owocem ich związku jest córka Elizabeth. Teraz pojawiła się oficjalna informacja o rozstaniu.

Weronika Rosati w połowie grudnia ubiegłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Elizabeth. Aktorka na Instagramie dzieliła się pięknymi chwilami spędzanymi z dzieckiem oraz jego tatą, Robertem Śmigielskim. Według najnowszych doniesień, które zostały oficjalnie potwierdzone, Rosati właśnie rozstała się z nim po dwóch latach związku.

Zobacz także: Weronika Rosati pokazała zdjęcie z córką. Pod postem wojna w komentarzach. "Co za prostactwo"

O rozpadzie związku Rosati i Śmigielskiego jako pierwszy poinformował "Fakt", podając jako powód nadmiar obowiązków zawodowych zarówno Weroniki jak i Roberta. Te doniesienia jednak nie były potwierdzone. Teraz sytuacja już stała się jasna. Menedżerka aktorki, Gabriela Piekarniak, w rozmowie z "Plotkiem" potwierdziła smutne informacje.

Po dzisiejszej publikacji "Faktu" dostaję dużo zapytań w sprawie Weroniki Rosati. Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla Weroniki to szczególnie bolesne, ponieważ wychowuje malutką córeczkę i jak każda mama marzyła o tym, żeby zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Chce się teraz skupić wyłącznie na szczęśliwych chwilach z Elą – poinformowała Piekarniak.

Menedżerka Rosati dodała, że gwiazda chce zachować spokój dla swojej córki i nie chce, żeby Elizabeth w przyszłości musiała czytać o rozstaniu swoich rodziców.

Rosati i Śmigielski – przyczyny rozstania

Oficjalna przyczyna rozstania nie została przez nią podana. Na łamach "Faktu" możemy jednak przeczytać doniesienia anonimowego źródła.

Weronikę pochłonęło wychowywanie małej Elżbietki, a Roberta praca. On ma teraz tyle obowiązków w klinice jak nigdy wcześniej i nie może z nich zrezygnować. Zaczęli więc naturalnie żyć osobno. W pewnym momencie stwierdzili, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie rozstanie – podało źródło.

Związek Rosati ze Śmigielskim rozpoczął się w 2016 roku. Aktorka poznała ortopedę, gdy leczyła nogę po wypadku samochodowym. Weronika teraz jeszcze bardziej będzie musiała łączyć wychowywanie córki z pracą, zwłaszcza, że na jej drodze pojawiły się nowe projekty filmowe. W tym momencie kręci nowy film w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: Rozenek, Rosati i Lis o hejcie na swój temat. Padły mocne słowa

Te gwiazdy przeszły depresję poporodową:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów