Weronika Rosati pozuje nago w ciąży. Jej portret jest bardzo odważny. Fani zachwyceni: "Służy pani ten czas"

Katarzyna Leszczyńska 24.10.2017
Weronika Rosati
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Kontrowersyjny portret aktorki.

Każda kobieta chce mieć pamiątkę z okresu swojej ciąży. Wiele z nich, również gwiazdy, chętnie fotografują się w tym wyjątkowym momencie życia. Aktorka, Weronika Rosati, jest już w zaawansowanej ciąży. Niedawno jej zdjęcie z Katarzyną Zielińską wzbudziło wiele kontrowersji. Gwiazda zdecydowała się pójść o krok dalej i stworzyć na pamiątkę wyjątkowy obraz.

Rosati zapozowała do portretu znanej polskiej malarce, Joannie Sarapacie. Obraz jest wyjątkowy nie tylko dlatego, że aktorka jest w zaawansowanej ciąży. Zdecydowała się na bardzo odważne pozowanie, mianowicie wystąpiła na malunku nago. Efektami współpracy z Sarapatą pochwaliła się na swoim Instagramie.

Fani są zachwyceni ciężarną Rosati

Weronika Rosati zachwyca zarówno na zdjęciach, którymi dzieli się z fanami, jak i na najnowszym obrazie. Internauci, którzy obserwują ją na portalach społecznościowych, są zauroczeni jej kwitnącym wyglądem w ciąży. Swoje komplementy sypią w komentarzach, zarówno pod zdjęciem obrazu, jak i pod pozostałymi.

Cudowna pamiątka!

Pani Weroniko, służy Pani ten stan. Już się cieszę razem z Panią.

Cudowny jest czas z brzusiem.

Trzeba przyznać, że Rosati naprawdę bardzo dobrze wygląda w ciąży. Świadczy o tym chociażby jej nagi portret, których choć jest odważny, stanowi doskonałą pamiątkę z tak wyjątkowego dla każdej kobiety okresu. Rosati jest w związku z Robertem Śmigielskim. Para spodziewa się pierwszego dziecka. Wkrótce na świecie pojawi się ich córka, która według doniesień mediów będzie miała na imię Elżbieta

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów