Rosati 3 tygodnie temu została mamą. Teraz pokazała zdjęcie sylwetki. Komentarz internautki mógł ją zaboleć

Katarzyna Leszczyńska 02.01.2018
Weronika Rosati
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Internauci stanęli w obronie aktorki.

Weronika Rosati 11 grudnia na świecie powitała swoje pierwsze dziecko, córkę Elizabeth. Imię dziewczynka dostała po idolce swojej mamy, aktorce Elizabeth Taylor. Rosati rzadko publikuje zdjęcia z dzieckiem, choć mogliśmy już zobaczyć, jak szczęśliwa mama spaceruje ze swoją pociechą po plaży. Ostatnio gwiazda sama zapozowała przy choince, z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Weronika Rosati wstawiła fotografię, na której wyraźnie widać, jak obecnie prezentuje się jej sylwetka. Podczas gdy wiele innych gwiazd już na kilka tygodni po porodzie chwali się płaskim brzuchem, aktorka nie należy do tej grupy. Rosati założyła długą sukienkę, odcinaną pod biustem. Gwiazda wygląda rewelacyjnie, ale niektóre "fanki" postanowiły wytknąć jej to, że zostało jej nieco ciążowych krągłości. 

Weronika Rosati przy choince
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Fanki Rosati stają w obronie aktorki

Najnowsza fotografia Rosati wywołała niemałe poruszenie i zmieszanie niektórych internautów. Zaskoczone brzuchem aktorki fanki zaczęły się zastanawiać, czy to zdjęcie na pewno zrobione jest po ciąży. Jedna z nich zadała nietaktowne pytanie, które oburzyło fanki Weroniki Rosati.

Weronika, ty jeszcze w ciąży jesteś?

Do twarzy ci w ciąży mamusiu.

Wiele fanek aktorki postanowiło stanąć w obronie swojej idolki, jednocześnie tłumacząc, że nie każda kobieta szybko dochodzi do siebie po porodzie.

W ciąży nie jest, tylko brzuch się wchłania powoli.

W ciąży? Przecież ona już urodziła. Widać, że niektórzy poddali się praniu mózgu, które kreują media, na chuda przed, brzuch w, chuda po. Dramat.

Większość komentujących zdecydowanie komplementuje wygląd aktorki. Fani Rosati doceniają jej naturalny wygląd. W komentarzach posypały się ciepłe słowa w stronę gwiazdy, jak również życzenia świąteczne i macierzyńskie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów