Weronika Rosati opublikowała pierwsze zdjęcie z córką. Uwagę zwraca jeden szczegół

Katarzyna Leszczyńska 21.12.2017
Weronika Rosati
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

To pierwsze zdjęcie aktorki od czasu porodu. 

Weronika Rosati niedawno urodziła córkę, której dała na imię Elizabeth. Jednocześnie oddała hołd swojej ulubionej aktorce Elizabeth Taylor. Wszyscy fani Rosati czekali z niecierpliwością aż gwiazda wstawi pierwsze zdjęcie dziecka. Długo nie musieli czekać. Aktorka postanowiła opublikować fotografię z pierwszego spaceru z córką.

Na zdjęciu widzimy, że Weronika Rosati wybrała się na spacer z małą Elizabeth na plażę. Aktorka pozuje z wózkiem na tle oceanu podczas zachodu słońca. Najbardziej za serce chwyta jednak podpis fotografii. Gwiazda napisała „9 days of happiness”, co oznacza nic innego jak „9 dni szczęścia” – to właśnie tyle czasu aktorka jest szczęśliwą mamą.

Weronika Rosati z córką na spacerze
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Fani Rosati są zachwyceni zdjęciem aktorki z córką

Jest to pierwsza fotografia aktorki, odkąd na świat przyszła Elizabeth. Dlatego też w komentarzach posypały się gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców, czyli Weroniki i jej partnera, Roberta Śmigielskiego. Komplementują też niezwykłe zdjęcie, które wstawiła Rosati. Zwracają również uwagę na imię dziewczynki, ponieważ doskonale wiedzą, że ich idolka uwielbia Elizabeth Taylor.

Niech się córcia zdrowo i szczęśliwie chowa.

To imię Twojej idolki, wspaniale.

O jaka szczęściara. Spacery w takim miejscu.

Nie mogła mieć inaczej na imię.

Gratulacje pani Weroniko, wspaniały prezent na Święta.

Wielu fanów Rosati życzy jej również, żeby córka wyrosła na piękną kobietę, którą jest ona sama. My czekamy natomiast aż Weronika pokaże, jak wygląda jej pociecha. I również gratulujemy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów