Fanka zaatakowała Rosati w komentarzu pod postem: "Nie rób z siebie męczennicy". Aktorka odpowiedziała

Hanna Skowron 02.12.2018
Weronika Rosati
Fotografia: Instagram/weronikarosati

Takich komentarzy nie mogła się spodziewać. 

Weronika Rosati pod koniec grudnia ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda niejednokrotnie mówiła, że to spełnienie jej marzeń. Córkę nazwała po swojej największej ideolce Elizabeth Tylor. Niestety nie wszystko w życiu prywatnym gwiazdy ułożyło się idealnie. Kilka miesięcy po przyjściu na świat dziecka, Rosati rozstała się z ojcem dziewczynki Robertem Śmigielskim.

Niedawno Weronika Rosati wystąpiła w porannym programie śniadaniowym "Pytanie na Śniadanie", w którym opowiedziała o samotnym macierzyństwie. Jej słowa odbiły się szerokim echem szczególnie wśród jej fanów.

Fanka atakuje Weronikę Rosati

Weronika Rosati nie kryje się z tym, że samotne macierzyństwo nie jest niczym łatwym. W wielu wywiadach podkreślała, jak trudny jest to czas dla matki. W rozmowie z prowadzącymi "Pytania na Śniadanie" przyznała, że jako samotna matka i to wcześniej niezamężna jest zdana sama na siebie. Dodała również, że zszokowało ją to, że kobiety w takiej sytuacji jak ona nie są dobrze postrzegane. Fragment swojego wywiadu Rosati opublikowała na Instagramie. Pod jej postem pojawiło się wiele komentarzy poparcia, jednak jedna fanka postanowiła ją zaatakować. 

Nie rób z siebie męczennicy. Czy idąc do łóżka z facetem, który ma już 6 dzieci z 2 kobietami, myślałaś o konsekwencjach? Chciałaś mieć go tylko dla siebie i swojej córki, a czy pomyślałaś o jego dzieciach, że zabierasz im ojca, a ich matce partnera? To było samolubne - napisała.

Rosati nie pozostała bierna na ten komentarz. Gwiazda zdecydowała się odpowiedzieć wyjątkowo ironicznie. 

8 dzieci z 4 kobietami... - odpowiedziała. 

A wy, co sądzicie o tej sytuacji?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie wszyscy polscy aktorzy i artyści decydują się na typowo polskie imiona dla swoich dzieci. Te gwiazdy zdecydowała odeszły od tradycji:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów