Weronika Rosati szczerze o wychowywaniu córki. "Chcę, żeby żyła w świecie, w którym kobieta ma prawo walczyć o swoją godność"

Weronika Rosati z córeczką Elizabeth w galerii
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Weronika Rosati jest matką samotnie wychowującą córeczkę Elizabeth. Teraz aktorka opowiedziała, jakie wartości chciałaby przekazać swojemu dziecku.

Weronika Rosati to aktorka, która głośno wyraża swoje poglądy. Zwłaszcza w kontekście obrony praw kobiet. Aktorce sił dodało przyznanie, że była ofiarą przemocy domowej. Teraz głośno wspiera inne panie, które zmagają się z takim problemem i jest zaangażowana w promowanie praw kobiet. Na silną i niezależną kobietę chce wychować również swoją córkę, Elizabeth. Aktorka teraz opowiedziała o tym, jakie wartości chce przekazać swojej córeczce.

Zobacz także: Weronika Rosati o zaskakujących zainteresowaniach córki. 2-letnia Elizabeth ma nietypowe hobby!

Weronika Rosati o wychowywaniu córki

Weronika Rosati udzieliła ostatnio wywiadu dla portalu Plejada. Z aktorką rozmawiał redaktor naczelny, Marcin Cejrowski.

Weronika opowiedziała szczerze o swoich planach zawodowych, jak również o życiu prywatnym. Nie zabrakło trudnych tematów, ale także tych przyjemnych. Aktorka opowiedziała m.in. o swojej córeczce, Elizabeth. Weronika zdradziła, jakie wartości chciałaby przekazać dziewczynce.

Ona musi wynieść z domu poczucie, że wszystko może, że może osiągnąć wszystko, czego chce i że ma nieprawdopodobne wsparcie. Musi wiedzieć, że ma w domu azyl, taką skałę, że ja jestem jej skałą. Cokolwiek będzie jej marzeniem, to chcę ją w tym wspierać. Chcę, żeby żyła w świecie, w którym kobieta ma prawo walczyć o swoją godność i nikt nie ma prawa jej obrażać, nie ma prawa jej wyzywać, nie ma prawa podnieść na nią ręki. Jeżeli ktoś to zrobi, to ma prawo głośno to powiedzieć i nie ona będzie potępiona za to, tylko ten, kto to robi - powiedziała aktorka.

Zdecydowanie mała Elizabeth ma wielkie wsparcie w swojej mamie. A Weronika wielką siłę w wychowywaniu córeczki.

Zobacz także: Weronika Rosati wyznała, że zmuszono ją do zagrania rozbieranej sceny!

Chcielibyście wybrać się na imprezę z Weroniką Rosati? A może wolicie z inną aktorką? Sprawdźcie, która polska gwiazda najlepiej sprawdzi się jako twoja kompanka do dobrej zabawy!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów