Weronika Rosati o nowej miłości! "Wierzę w przeznaczenie"

Zuzanna Morska 30.08.2019
Weronika Rosati
Fotografia: instagram.com/weronikarosati

Dziennikarka portalu Plotek.pl zapytała aktorkę o nową miłość. Zobaczcie, co odpowiedziała!

Niedawno media rozpisywały się o tym, że Weronika Rosati znalazła nową miłość. Gwiazda została przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną i wyglądała na bardzo szczęśliwą.

Czy serce aktorki znów jest zajęte? Zapytała ją o to dziennikarka portalu Plotek.pl. Zobaczcie, co powiedziała Rosati.

Weronika Rosati o nowej miłości

Weronika Rosati ma za sobą bardzo trudne rozstanie z ojcem swojej córeczki Elizabeth. Od tamtej pory gwiazda cały swój czas poświęca dziecku, ale też pracy w filmach.

Niedawno dziennikarze przyłapali gwiazdę na randce z tajemniczym mężczyzną. Para wyglądała na zrelaksowaną i szczęśliwą. Pojawiły się spekulacje dotyczące tego, że Rosati znalazła szczęście u boku nowego partnera.

Dziennikarka portalu Plotek.pl postanowiła ją o to zapytać podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Reporterka zapytała aktorkę o ostatnie doniesienia i o to, czy byłaby w stanie zaufać drugiej osobie.

Mimo dość ciężkich przeżyć z różnymi ludźmi, wierzę w ludzi. (...) Teraz się skupiam na tym, żeby moja córka, która jest w moim oczkiem w głowie, miała jak najlepsze dzieciństwo i na tym, żeby grać. To zajmuje mi cały czas. A wszystko inne? Wierzę w przeznaczenie i wierzę, że na wszystko przyjdzie odpowiedni moment - powiedziała Weronika.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów