Rosati krytykuje Orły: "Co z wami?" i zalicza wpadkę. Fani: "Co z tobą?"

Weronika Rosati w czarnej sukience na tarasie z widokiem na Los Angeles
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Kto by się spodziewał, że Orły 2019 wzbudzą aż takie oburzenie! Weronika Rosati wytknęła Polskiej Akademii Filmowej brak kategorii dla najlepszej charakteryzacji.

Weronika Rosati jest znana ze swojego uwielbienia do mistrzyni metamorfoz filmowych, Elizabeth Taylor. Polska aktorka również ma na swoim koncie różne role filmowe, do których charakteryzatorzy bardzo zmienili jej wizerunek. W minioną niedzielę rozdano Orły 2019. Poznaliśmy najlepszych twórców filmowych 2018 roku. Weronika Rosati była jednak zniesmaczona pominięciem jednej kategorii, która jest nam znana doskonale z Oscarów. I tym samym zaliczyła wpadkę.

Zobacz także: Orły 2019: Podziękowania Fabijańskiego przejdą do historii. Smarzowski nie wiedział, jak zareagować

Weronika Rosati krytykuje Orły i zalicza wpadkę

Aktorce nie spodobało się pominięcie właśnie charakteryzacji. Napisała na ten temat obszerny post, w którym zaznaczyła, że usunięto nagrodę za charakteryzację podczas gali rozdania Orłów.

Podobno w tym roku usunięto z Polskich Nagród Filmowych kategorię - charakteryzacja. Orły, co z wami? Charakteryzatorzy są z nami od rana do nocy i od nocy do rana na planie, są nierozerwalną częścią tworzenia kina i magii kina. Gdyby nie oni, w życiu nie stałabym się Elizabeth Taylor w "Brigitte Bardot cudowna", Pestką w "Obławie", Dżemmą w "Pitbullu" czy Mirą w "Obcym ciele" - napisała aktorka.

Internauci szybko zwrócili jednak uwagę na to, że Polska Akademia Filmowa nie przyznawała do tej pory nagrody w kategorii charakteryzacji.

Nie usunięto, mimo wielu rozmów ciągle jej nie ma.

Tej kategorii jeszcze nie było, a już ją usunęli?

Przecież nigdy nie było takiej kategorii, co z Tobą?

Weronika Rosati szybko zareagowała na te komentarze i postanowiła edytować swój post.

Zobacz także: Węże 2019 już niedługo! Znamy nominacje. Oto najgorsze polskie filmy 2018

Weronika Rosati edytowała post dotyczący Orłów

Pod zdjęciem Weroniki Rosati na Instagramie pojawił się zmieniony post. Aktorka przyznała się jednak do popełnionego przez siebie błędu i podkreśliła, że dzięki temu może na Orłach szybciej pojawi się ta kategoria.

Podobno nadal nie ma nagrody Polskich Nagród Filmowych w kategorii charakteryzacja! (...) P.S. Cieszę się, że media podłapały mój błąd, dzięki. W ten sposób może będzie głośniej o tym błędzie Orłów.

A wy jak myślicie? Czy charakteryzacja w polskich filmach powinna zostać nagrodzona?

Zobacz także: Polskie filmy 2019, które musisz zobaczyć!

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów