Edyta Górniak wspiera Weronikę Rosati. Skomentowała jej post: "Serce mi pęka"

Edyta Górniak płacze na scenie
Fotografia: Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Weronika Rosati udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, że była ofiarą przemocy domowej. Edyta Górniak udzieliła wsparcia koleżance z show-biznesu.

Weronika Rosati od dłuższego czasu głośno mówi o swoich przeżyciach związanych z byłym partnerem. Najnowszy wywiad z udziałem gwiazdy, którego udzieliła dla "Wysokich Obcasów", wprawił jednak wszystkich w osłupienie. Aktorka szczerze opowiedziała o tym, co spotkało ją, gdy była w związku z Robertem Śmigielskim. Przyznała się do tego, że była ofiarą przemocy domowej, a były partner znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Jej wyznanie poruszyło również inne gwiazdy.

Zobacz także: Rosati o byłym partnerze: "Uderzył mnie, jak byłam w zaawansowanej ciąży" 

Edyta Górniak komentuje post Rosati

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie obszerny post, w którym zapowiada swój wywiad. Napisała też, dlaczego zdecydowała się wyjawić sekrety domowe na światło dzienne.

Jest to rozmowa, na którą zdecydowałam się z myślą o wszystkich kobietach, które doznały przemocy fizycznej, psychicznej, werbalnej i finansowej, z myślą o kobietach skrzywdzonych przez ludzi silniejszych i bardziej wpływowych, z myślą o kobietach żyjących w lęku, wstydzie, upokorzeniu i beznadziei, z myślą o kolejnym pokoleniu kobiet. Wywiad dedykuję mojej córce, która jest moją największą inspiracją, by zmieniać ten świat - napisała Rosati.

W rozmowie z Magdaleną Środą aktorka wspomniała m.in. o tym, że musiała zaprzestać pracy ze względu na swojego partnera. Rosati opowiedziała, że były partner wielokrotnie ją bił, nawet wtedy, gdy była w zaawansowanej ciąży, a potem z dzieckiem na rękach. Jej słowa są przerażające. Post aktorki postanowiły skomentować inne kobiety. W tym Edyta Górniak, która opowiedziała o swoich przeżyciach i udzieliła wsparcia koleżance z show-biznesu. 

Kochana moja, serce mi pęka... Nie miałam odwagi po rozwodzie powiedzieć tyle co ty. Wspieram i trzymam kciuki za twoją siłę serca. Pamiętaj jednak, aby odzyskiwać wewnętrzny spokój, bo nasze dzieci wszystko czują i się tego boją. Dbaj o zdrowie, bo przewlekły stres je atakuje - napisała wokalistka.

Również inne gwiazdy postanowiły skomentować słowa Weroniki Rosati

Zobacz także: Edyta Górniak szczera jak nigdy. "Myślę o śmierci". Zdradziła, że spisała testament   

Gwiazdy wspierają Weronikę Rosati

Każda z komentujących kobiet gratuluje aktorce odwagi. Wśród gwiazd, które udzieliły wsparcia Rosati są: Joanna Jabłczyńska, Natalia Siwiec, Anna Lewandowska, Joanna Kulig, Maffashion, Katarzyna Zielińska, Cleo, Aneta Zając, Agnieszka Hyży oraz Agnieszka Grochowska

Kobieta = siła. Szacunek za odwagę - napisała Siwiec.

Brawo - skomentowała Joanna Kulig. 

Brawo Wera za odwagę. Jesteś wsparciem dla wielu kobiet, które może teraz odważą się o tym mówić - napisała Kasia Zielińska. 

Aktorka otrzymała również wsparcie od swoich fanek. Słowa Weroniki Rosati z pewnością są bardzo ważne i potrzebne dla wielu kobiet, które muszą zmagać się z przemocą. 

Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotykali się przez 2 lata. Owocem ich związku jest córka Elizabeth, którą na co dzień opiekuje się aktorka. 

Zobacz także: Rosati pokazała zdjęcie z porodówki z okazji pierwszych urodzin córki!

Niektóre gwiazdy wykazują się ogromną fantazją podczas wyboru imienia dla swojego dziecka. Oto najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów