Rosati żąda od ojca dziecka ogromnych alimentów? Aktorka dementuje!

Hanna Skowron 14.04.2019
Weronika Rosati
Fotografia: instagram.com/weronikarosati

Weronika odniosła się do pojawiających się ostatnio informacji, że miała żądać od byłego partnera dużych alimentów. 

Rozstanie Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego, z którym aktorka ma córeczkę Elizbeth, to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy. Wszystko za sprawą wyznania aktorki, która ujawniła, że były partner miał stosować wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną.

Ostatnio w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że gwiazda miała żądać od ojca swojego dziecka ogromnych alimentów. Mówiono nawet o kwocie 22 tysięcy złotych miesięcznie. Aktorka postanowiła odnieść się do tych informacji.

Weronika Rosati o alimentach na dziecko

Weronika przytoczyła na Instagramie fragment wywiadu swojego byłego partnera, w którym Robert Śmigielski opowiada o swojej pracy, ale też o tym, jak łączy ją z wychowywaniem dzieci. Następnie odniosła się do zarzutów, że miała żądać od niego ogromnych alimentów dla córki.

Pozwólcie, ze Wam opowiem jak jest naprawdę: oczywiście nie ma żadnego żądania z mojej strony alimentów w kosmicznej kwocie 22 tys.! Na razie zostałam zepchnięta do roli matki proszącej, której ojciec Dziecka narzucił kwotę alimentów, których..... tak, zgadliście, nie płaci! Co miesiąc muszę się prosić o pieniądze na podstawowe potrzeby Eli. A Eli i tak jest na moim utrzymaniu.

Następnie gwiazda odniosła się też do wypowiedzi Śmigielskiego, w której mówi, że ma czworo dzieci. 

Czy kolejnym etapem będzie „zapomnienie” o Eli tak jak w tym wywiadzie „zapomniał” o trójce swoich dzieci (w momencie, gdy go udzielał miał ich siedmioro, w wywiadzie jest ich tylko czworo)? Na razie zapomniał o tym, że od pół roku staram się o porozumienie wychowawcze, podczas gdy on..... udając dobre chęci wobec wszystkich zakłada sprawę w sądzie. Dość milczenia, to też jest przemoc! Lekarz nie jest Bogiem! 

Pod wpisem Weroniki pojawiło się mnóstwo komentarzy popierających jej działanie i nagłaśnianie sprawy, ale też wiele takich, które stają w obronie Roberta Śmigielskiego. A wy co sądzicie o tej sytuacji?

Wiele gwiazd aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niektóre z nich nawet tutaj zarabiają! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów