Weronika Rosati pokazała zdjęcie z córką. Pod postem wojna w komentarzach: Co za prostactwo

Anna Respondek 09.03.2018
Weronika Rosati
Fotografia: Instagram/weronikarosati

Rosati takich komentarzy nie mogła się spodziewać. Dyskusja zrobiła się gorąca. 

Weronika Rosati po raz pierwszy mamą została pod koniec 2017 roku, kiedy na świat przyszła jej córka, Elisabeth. Aktorka, aby móc cieszyć się spokojem i prywatnością, pierwsze miesiące po porodzie spędziła w Stanach Zjednoczonych. 

Zobacz także: Rosati pokazała zdjęcie w bikini dwa miesiące po porodzie. Zachwyca piękną figurą

Jakiś czas temu gwiazda wróciła do Polski i wzięła udział w Wielkim Finale Sephora Trend. Aktorka pomimo nowych obowiązków jest bardzo aktywna na Instagramie. W czwartek 8 marca opublikowała post z okazji Dnia Kobiet, gdzie na zdjęciu pozuje z córką. Oczywiście Rosati wciąż nie pokazała twarzy dziecka i wygląda na to, że nie zamierza tego robić. 

Z okazji dnia kobiet podzielę się z wami selfiakami z ważnymi kobietami w moim życiu. Zaczynam od mojej córeczki Elizabeth (nie Elżbiety według niektórych) wszystkim kobietom życzę wspaniałego dnia - napisała. 

Pod postem aktorki pojawiło się wiele zaskakujących komentarzy. Przede wszystkim część z nich dotyczyła imienia dziecka. Internauci dziwili się, dlaczego Rosati, choć jest Polką, nie chce, aby na dziecko mówić Elżbieta. Aktorka nie odpowiedziała na ich pytania.

A jest coś złego w imieniu Elżbieta? - zastanawiali się. 

Fani komentują zdjęcie Weroniki Rosati

Choć pod postem rozgorzała dyskusja na temat imienia Elisabeth, to jednak zupełnie co innego zdenerwowało fanów Weroniki. Jedna z internautek stwierdziła, że Weronika powinna pokazać twarz dziecka i wziąć przykład z Natalii Siwiec, a nie tak jak Anna Lewandowska ukrywać swoje dziecko. 

Może weź przykład z mądrzejszych ludzi niż Ania Lewandowska, na przykład Natalia Siwiec i pokaż wreszcie córkę - napisała. 

Wielu internautów zbulwersowało takie zachowanie fanki Rosati. Stwierdzili, że każdy ma prawo bronić prywatności swojego dziecka.

Co za prostactwo. 

Nie każdy chce pokazywać dzieci w mediach społecznościowych i to nie tylko sławne osoby. Niesie to za sobą czasem wiele konsekwencji - bulwersowali się. 

Uważacie, że fani mają prawo prosić o coś takiego swoich idoli? 

Zobacz także: Rosati pierwszy raz pokazała zdjęcie z córką. Matki zwróciły uwagę na tę jedną rzecz

rosa
Fotografia: Instagram/weronikarosati
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów