Weronika Marczuk urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka

Zuzanna Morska 22.01.2020
Weronika Marczuk
Fotografia: instagram.com/weronika.olena

Gwiazda potwierdziła radosną nowinę dziennikarzom portalu "Plejada"!

Weronika Marczuk urodziła! 48-letnia gwiazda powitała na świecie swoje pierwsze, długo wyczekiwane dziecko! Kobieta podzieliła się radosną informacją z dziennikarzami portalu "Plejada". Jak się odnajduje w nowej sytuacji?

Weronika Marczuk urodziła

W ciągu ostatnich dni bardzo dużo mówiło się o Weronice Marczuk, która jakiś czas temu potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, że straciła dwoje dzieci i liczy na to, że doczeka się w końcu szczęśliwego macierzyństwa.

Przy okazji też wystąpiła w pięknej sesji ciążowej.

Wygląda na to, że dziecko Weroniki i jej partnera przyszło już na świat! Była żona Cezarego Pazury potwierdziła tę nowinę dziennikarzom "Plejady".

Patrzę na nią i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia "przed" były tylko przygotowaniem do takiego daru, jakim jest. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie - powiedziała w rozmowie z "Plejadą".

Dziecko przyszło na świat 17 stycznia. Wiemy już, że jest to dziewczynka i, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzą, otrzymała imię Anna.

Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować i życzyć im jak najwięcej zdrowia.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów