Weronika Marczuk potwierdziła ciążę! "Od zawsze pragnęłam dziecka"

Marianna Bereza 14.10.2019
Weronika Marczuk
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Była żona Cezarego Pazury zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa.

Weronika Marczuk jest w ciąży! Takie informacje podał portal Pudelek.pl, powołując się na swojego informatora. Kilka godzin później była żona Cezarego Pazury potwierdziła te doniesienia.

O Weronice Marczuk zrobiło się głośno kilkanaście lat temu, kiedy pozostawała w związku małżeńskim z Cezarym Pazurą. Prawniczka i producentka filmowa była jedną z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Weronika brała udział w programach telewizyjnych "You Can Dance" czy "Miasto kobiet" oraz w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Kilkanaście lat temu wycofała się z życia publicznego. Osiadła w Kijowie i zaczęła pracę dla Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej i Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet.

Weronika Marczuk potwierdziła ciążę

O życiu prywatnym Weroniki Marczuk wiemy niewiele. Tym bardziej media zelektryzowała wiadomość o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka. Marczuk skomentowała doniesienia w rozmowie z portalem Plejada.pl. 47-latka zdradziła też płeć dziecka. 

Tak, potwierdzam, że jestem w ciąży. (...) Jestem bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy będzie na świecie córeczka. Nie ukrywam, iż od zawsze pragnęłam dziecka i czuję teraz ogromną wdzięczność w sercu za taki wspaniały dar - wyznała.

Wcześniej informator Pudelka donosił, że dziewczynka będzie miała na imię Anna. Co na to Weronika?

Jeśli chodzi o szczegóły, to nie zadecydowaliśmy jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę - dodała.

Była żona Cezarego Pazury poprosiła też media oraz czytelników o spokój. 

Na tym etapie bardzo muszę dbać o spokój emocjonalny oraz siebie, dlatego też dziękując za życzliwe zainteresowanie, proszę o bezpieczny czas do rozwiązania ciąży - podsumowała.

Przyszłej mamie składamy serdeczne gratulacje!

Zobacz także: Cezary Pazura pokazał najmłodszą córkę! "Rity mina bezcenna"

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów