Weronika Marczuk spodziewa się dziecka? "Jest w szóstym miesiącu ciąży"

Marianna Bereza 14.10.2019
Weronika Marczuk
Fotografia: TRICOLORS/East News

Informator popularnego portalu zdradził płeć i imię.

Weronika Marczuk jest w ciąży? Takie doniesienia płyną z mediów. Jak podaje informator portalu Pudelek.pl, była żona Cezarego Pazury spodziewa się dziecka.

Marczuk jeszcze kilka lat temu była jedną z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio media trochę o niej zapomniały. Gwiazda wycofała się z życia publicznego. Po latach zdradziła "Vivie", że osiadła w Kijowie. Pracuje w Polsko-Ukraińskiej Izbie Gospodarczej i jest szefową Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet. Od lat promuje Polskę na Ukrainie.

Weronika Marczuk dała się poznać przede wszystkim jako żona Cezarego Pazury oraz partnerka słynnego "agenta Tomka", z którym znajomość opisała w swojej książce "Chcę być jak agent". Przed laty brała udział w programach telewizyjnych "You Can Dance" czy "Miasto kobiet". Uczestniczyła również w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Weronika Marczuk jest w ciąży?

Mniej wiemy o życiu prywatnym celebrytki. Wygląda na to, że jej życie już niedługo zmieni się o 180 stopni. Pudelek.pl donosi, że Weronika Marczuk spodziewa się dziecka.

47-letnia gwiazda ma być w 6. miesiącu ciąży. Według informatora portalu na świat ma przyjść dziewczynka.

Weronika jest w szóstym miesiącu ciąży. Spodziewa się córki, której chce dać na imię Anna - czytamy w Pudelku.

Pozostaje nam poczekać, aż gwiazda potwierdzi osobiście doniesienia mediów.

Zobacz także: Cezary Pazura pokazał najmłodszą córkę! "Rity mina bezcenna"

Weronika Marczuk
Fotografia: PIOTR BLAWICKI/East News

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów