Weronika Książkiewicz już tak nie wygląda. Fryzura to początek. Bardziej zmieniła się jej sylwetka

Katarzyna Leszczyńska 22.11.2017
Weronika Książkiewicz
Fotografia: Weronika Książkiewicz

Aktorka zaprezentowała na ściance swoje odmienione oblicze. 

Weronika Książkiewicz kojarzy się widzom przede wszystkim z serialami, np. „Na Wspólnej” oraz „Brzydula”. Gwiazda wystąpiła jednak również w wielu polskich filmach, m.in.: „Planecie Singli”, a na co dzień jest przede wszystkim aktorką teatralną. Podziwiać ją możemy na deskach Teatru Komedia. Książkiewicz zawsze kojarzona była z bardzo szczupłą figurą. Co jakiś czas w mediach pojawiały się jednak informacje na temat jej odchudzania.

W 2014 roku Weronika Książkiewicz rozmawiała w „Dzień Dobry TVN” właśnie na temat odchudzania. Zaskoczyła wówczas wszystkich specyficzną metodą, która jej zdaniem doskonale poprawiała sylwetkę. Chodziło o odchudzanie prądem.

Zaczęłam bardzo intensywnie ćwiczyć. Jestem podłączona do prądu – to są wzmożone ćwiczenia poprzez to, że idą impulsy elektryczne – mówiła wtedy aktorka.

Na Instagramie Weroniki Książkiewicz można zauważyć, że aktorka prowadzi aktywny tryb życia. Co jakiś czas publikuje zdjęcia z siłowni, jak również ze wspólnych zabaw z synem, które także wymagają sprawności fizycznej. Nic więc dziwnego, że figura aktorki jest coraz szczuplejsza. Poniższe zdjęcie przedstawia aktorkę z początków tego roku.

Weronika Książkiewicz
Fotografia: Instagram/Weronika Książkiewicz

Fani zachwyceni szczuplejszą Książkiewicz

Ostatnio Książkiewicz nieco odmieniona pojawiła się na uroczystości „Róże Gali 2017”. Gwiazda miała na sobie długą, srebrną kreację z wyeksponowanym dekoltem. Fani zwrócili uwagę przede wszystkim na jej sylwetkę, ale uwagę przyciąga również to, że aktorka przyciemniła włosy. Książkiewicz opublikowała na swoim Instagramie fotografię z projektantem Tomaszem Olejniczakiem

Weronika Książkiewicz i Tomasz Olejniczak
Fotografia: Instagram/Weronika Książkiewicz

Internauci od razu zwrócili uwagę na to, jak wyglądała aktorka. Niektórzy z nich przyznali, że swoim blaskiem przyćmiła nawet projektanta, który jest na pierwszym planie fotografii.

Zgrabniutka.

Wyglądasz z dnia na dzień coraz piękniej.

Przepięknie. Jaka chuda.

Kwitniesz.

Dobrze wygląda w takim wydaniu?  

Weronika Książkiewicz odmieniona
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów