Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie reklamujące pościel. "Widzę tylko nogi"

Redakcja 28.03.2017
Anna Wendzikowska
Fotografia: East News

Na zdjęciu reklamowane jest to, co najmniej przykuwa uwagę. 

Anna Wendzikowska pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym reklamuje dziecięcą pościel własnego projektu. Jednak internauci więcej uwagi poświęcili nogom dziennikarki, niż promowanej przez nią pościeli. 

Anna Wendzikowska ruszyła z promocją swojego najnowszego biznesu. Wszystko wskazuje na to, że nie wystarcza jej już granie w serialach i przeprowadzanie wywiadów z gwiazdami Hollywood, bo rozpoczęła współpracę z marką produkującą pościel i zaprojektowała parę kompletów pościeli dla dzieci. 

O tym fakcie dziennikarka poinformowała na Instagramie dołączając zdjęcie, które w zamyśle ma być jej promocją. I choć niektórzy zachwycają się nowym biznesem dziennikarki, niektórzy internauci zwracają uwagę, że to zdjęcie nadaje się bardziej na promocję rajstop, aniżeli pościeli. 

Anna Wendzikowska
Fotografia: www.instagram.com/aniawendzikowska/

Anna Wendzikowska 

"Widzę tylko nogi"

Choć na powyższym zdjęciu Anna Wendzikowska reklamuje pościel, wszyscy i tak patrzą na jej nogi. 

Nie zwróciłem uwagi na pościel, wiadomo dlaczego - pisze internauta w komentarzu pod zdjęciem umieszczonym na Instagramie. 

W pierwszej chwili myślałam, że to reklama rajstop. Młode mamy raczej nie zwracają uwagi na nogi modelki. Pościeli w ogóle nie widać - dodała internautka. 

Ja też widzę tylko nogi! Ale zazdroszczę, bardzo zgrabne - podsumował internauta. 

Oczywiście, pojawiają się również pozytywne komentarze chwalące reklamowany produkt. Jeden z internautów postanowił pochylić się nad pościelą i określił ją mianem "extra". Resztę wpisu poświęcił, jak większość, nogom internautki. 

Kadr świetny. Pościel extra, ale jeśli ten fotos ma trafić gdzieś dalej to niech poprawią te Pani nogi, bo kosmicznie widać, że jest tu obróbka, a nie powinno być jej widać. Ma Pani takie zgrabne nogi, a na tym zdjęciu są piekielnie nieforemne - napisał na Instagramie. 

Cóż, nie można się dziwić, że uwagę komentujących przyciągają przede wszystkim nogi dziennikarki. Wszak nie od dziś wiadomo, że Anna Wendzikowska jest posiadaczką jednych z najzgrabniejszych nóg w polskim show-biznesie. A retusz? Kto by się nim przejmował. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów