Wendzikowska wróciła do pracy 6 dni po porodzie. Internauci: "To się nazywa parcie na szkło!"

Hanna Skowron 05.11.2018
Anna Wendzikowska
Fotografia: Instagram.com/annawendzikowska

Tego się nie spodziewała!

Większość gwiazd zaraz po porodzie decyduje się przynajmniej na kilkumiesięczną przerwę w karierze, by móc w spokoju zająć się swoimi nowonarodzonymi pociechami. Gdy tylko Anna Wendzikowska wróciła do pracy niecały tydzień po porodzie, natychmiast wylała się na nią fala hejtu.

Zobacz także

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki

Anna Wendzikowska pobiła wszelkie rekordy! Zaledwie 6 dni po urodzeniu drugiej córki postanowiła zakończyć swój urlop macierzyński. Zaskoczeni internauci w ostrych słowach skomentowali jej decyzję. Pod najnowszym zdjęciem z programu "Dzień Dobry TVN" wybuchła burza w komentarzach:

Współczuję. Parę dni po porodzie, gdzie liczy się cisza spokój, łapanie więzi z dzieckiem... A tu pyk. Szpilki i do TV. Pominę już nieprzyjemne efekty uboczne porodu naturalnego, na pewno Pani się czuje super komfortowo.

Odnoszę wrażenie, że ostatnimi czasy osoby publiczne prześcigają się w szybkości powrotu do pracy... Pani chyba pobiła wszystkie.

Byłam w szoku ze można tak szybko wrócić do pracy po porodzie. Smutne to strasznie.

To się nazywa parcie na szkło! Współczuję.

W takich sytuacjach Anna może liczyć na swoich wiernych fanów, którzy zawsze biorą ją w obronę. Tym razem było podobnie. Mimo wszystko dziennikarka postanowiła wyłączyć funkcję komentowania najnowszego posta na Instagramie.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Wendzikowska dała swojej córce na imię Antonina. Jednak wiele polskich gwiazd nadaje swoim dzieciom dużo bardziej oryginalne imiona. Niektóre są naprawdę ciekawe.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów