Wendzikowska pierwszy raz o rozstaniu z Janem Bazylem: "To są piramidalne bzdury"

Anna Wendzikowska
Fotografia: Instagram.com/aniawendzikowska

Komentarz dziennikarki zaskoczy jej fanów.

Do tej pory 37-letnia Anna Wendzikowska starała się nie komentować plotek dotyczących jej rozstania z Janem Bazylem. Dopiero, kiedy emocje opadły, dziennikarka postanowiła opowiedzieć o tym, co się wydarzyło w ostatnich miesiącach.

Anna Wendzikowska o rozstaniu

Przypomnijmy, że pod koniec listopada 2018 roku głośno było na temat problemów miłosnych Wendzikowskiej. Mówiło się, że dziennikarka zaraz po urodzeniu córki rozstała się z Janem Bazylem. Teraz Anna przerwała milczenie i ustosunkowała się do tych plotek w "Dzień Dobry TVN".

Jak wynika jej wypowiedzi, wszystko, o czym mówiono w kontekście jej rozstania było nieprawdą:

To tak jest, że nie można sobie wyrabiać wiedzy o świecie i o tym, co się dzieje na świecie z portali plotkarskich. Ja nawet nie wiedziałam, jak to komentować i nie wiem jak to komentować, bo to wszystko, co się pojawiło w mediach, to jest tak piramidalna bzdura, że nawet nie wiem od czego zacząć czy odkręcać – powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Co sądzicie na ten temat? Myślicie, że Anna i Jan nadal są ze sobą?

Wendzikowska dała swojej córce na imię Antonina. Jednak wiele polskich gwiazd nadaje swoim dzieciom dużo bardziej oryginalne imiona. Niektóre są naprawdę ciekawe.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów