Ważyła 130 kilogramów, schudła i nadal jest ofiarą hejtu. Nigdy nie zgadniesz, dlaczego

Redakcja 07.02.2017
Agnieszka Czerwińska
Fotografia: www.facebook.com/agnieszka.czerwinska.58?fref=ts

Choć jej siłę i motywację należy podziwiać, mężczyźni piszą, że jest próżna. Nawet nie wiedzą, jak bardzo się mylą. 

Uchronienie się przed hejtem w internecie jest niemal niemożliwe. Zawsze znajdzie się ktoś, kto tylko czeka, żeby wbić przysłowiową szpileczkę nienawiści.

Przekonała się o tym Agnieszka Czerwińska, która w internecie publikuje zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak przebiegała jej metamorfoza. Jeszcze niedawno ważyła 130 kg i przekonywała, że... duże jest piękne. Cóż, nie wypadało jej mówić inaczej - była szefową agencji modelek XXL

Gdy spróbowała żyć inaczej, stwierdziła, że już najwyższy czas skończyć z okłamywaniem samej siebie. To nowe życie okazało się zdecydowanie lepsze. Życie nieobciążone kilogramami, ciągłymi problemami ze zdrowiem i wytykaniem palcami. Choć z tym ostatnim wciąż musi się mierzyć. Gdy była otyła, ludzie hejtowali ją za jej wygląd. Gdy schudła, wciąż to robią. Dziś, jak podkreśla w rozmowie z naTemat.pl, najbardziej krytyczni są mężczyźni. 

Dostaję sporo prywatnych wiadomości od osób, których nie znam, ale i od dobrych znajomych. Tym razem bardziej uruchomili się mężczyźni. Piszą, że jestem bardzo próżna, albo że promuję treningi i siłownię. Myślą, że na pewno mam dzięki temu bardzo dużo pieniędzy, a normalnych ludzi nie byłoby na to stać. A ja zawsze podkreślam, że moi trenerzy odchudzają mnie za darmo. Muszę też wciąż tłumaczyć niektórym, że nie miałam żadnej operacji. Ludzie w to nie wierzą i są przekonani, że miałam odsysanie tłuszczu, że wcale nie chodzę na treningi tylko sponsoruje mnie jakaś klinika...Powiem ci, że dzień bez hejtu jest dniem straconym - powiedziała Agnieszka Czerwińska w rozmowie z naTemat.pl. 

Agnieszka Czerwińska i jej trenerzy
Fotografia: www.facebook.com/agnieszka.czerwinska.58?fref=ts

Agnieszka Czerwińska i jej trenerzy 

"Babochłop"

Ze względu na problemy osobiste, kobieta przez dwa miesiące nie wychodziła z domu. Aż nadszedł dzień, w którym powiedziała, że tak dłużej być nie może. Zapisała się na siłownię, a tam spotkała dziewczynę, byłą anorektyczkę, która została jej trenerem personalnym. To ona zapoczątkowała proces jej spektakularnej metamorfozy. 

Ponieważ w pełni zaangażowała się w treningi, jej ciało zaczęło się zmieniać. Jej skóra nie jest jednak idealna, a raczej wiotka. Brzuch, jak sama podkreśla w rozmowie z naTemat.pl, wyglądał jak po czterech ciążach bliźniaczych. Uzupełnienie skóry mięśniami okazało się strzałem w dziesiątkę. To jednak spowodowało kolejną falę hejtu. 

Ile razy ja słyszałam słowo "babochłop"(...) Mam umięśnioną sylwetkę, ręce, plecy...Nie będę ważyła poniżej 50 kg. Nie chcę też, aby ktoś mnie zmieniał, a wciąż dostaje wiadomości na Facebooku, że mam coraz bardziej męskie ramiona. Faceci twierdzą, że kobieta nie powinna aż tyle ćwiczyć (...) Jak tylko dziewczyna wrzuci do sieci zdjęcie umięśnionych pleców, od razu piszą jej, że stała się facetem (...) - powiedziała Agnieszka Czerwińska w rozmowie z naTemat.pl. 

Dziś, Agnieszka Czerwińska z radością patrzy w lustro. Ma też jasno określony cel - chce dojść do etapu, w którym na jej brzuchu nie będzie już ani grama wiotkiej skóry. Swoją walkę o piękną, zdrową sylwetkę opisała w książce, która na rynku ukaże się w odpowiednim momencie. Jak podkreśla, to jej bilans Grubej Berty, którą jeszcze do niedawna była. 

Godziny spędzone na siłowni przyniosły spodziewane efekty
Fotografia: www.facebook.com/agnieszka.czerwinska.58?fref=ts

Godziny spędzone na siłowni przyniosły spodziewane efekty 

Jej metamorfoza jest naprawdę spektakularna
Fotografia: www.facebook.com/agnieszka.czerwinska.58?fref=ts

Jej metamorfoza jest naprawdę spektakularna 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów