Ważyła 130 kg. W ciągu 6 miesięcy zrzuciła połowę wagi!

Paulina Ermel 13.08.2018
Kobieta schudła 65 kg
Fotografia: instagram.com/kaylasuerowann

Kayla Sue Cody ważyła 130 kg. W pewnym momencie powiedziała "dosyć" i postanowiła się za siebie wziąć. Dzięki ciężkiej pracy zrzuciła połowę wagi.

Kayla Sue Cody to ulubienica internautów. Młoda dziewczyna udowodniła, że zawsze jest doby moment na to, aby się za siebie wziąć. Już jako nastolatka ważyła... 130kg! Ale w ciągu zaledwie 6 miesięcy schudła połowę swojej wagi. Jak to zrobiła?

Zobacz także: Wciąż wierzysz, że są zdrowe? 7 produktów fit, które szkodzą

Schudła 65 kg

Kayla nie kryje się z tym, że do wagi 130 kg zaprowadziły ją złe nawyki. W licznych wywiadach podkreśla, że źle się odżywiała, do tego piła alkohol i paliła papierosy. Najważniejsze jednak, że w końcu postanowiła to zmienić. Poszła na konsultację lekarską, podczas której usłyszała, że wskazane jest u niej operacyjne zmniejszenie żołądka. Jednak aby się jej poddać, musiała przejść na półroczną dietę. I to właśnie ona przyniosła nieoczekiwane efekty!

Kayla w ciągu 6 miesięcy stosowała dietę 1500 kalorii, a do tego regularnie ćwiczyła na siłowni. W ciągu 3 miesięcy od zmiany nawyków schudła 13 kg! Po 6 miesiącach ważyła już 64 kg mniej!

Teraz wygląda zupełnie inaczej i stała się gwiazdą internetu! Obserwujący ją ludzie nie mogą uwierzyć w to, jak Kayla się zmieniła.

Zobacz także: Kelly Clarkson schudła aż 20 kg! W końcu zdradziła swój sekret

Modelka fit udowadnia, że zdrowa żywność nie zawsze jest zdrowa:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów