Mała Ania ostro o byłych uczestnikach, którzy odcięli się od "Warsaw Shore": "Pie**olą głupoty i tyle"

Julia Pandecka 30.10.2019
Mała Ania z "Warsaw Shore" w kucyku robi sobie selfie
Fotografia: Instagram/malaa_official

"Warsaw Shore" to program MTV, dzięki któremu wielu uczestników zyskało popularność. Niektórzy po odejściu jednak mówią o show niepochlebnie, co nie podoba się Małej Ani.

Można śmiało stwierdzić, że Anna Aleksandrzak, znana jako Mała Ania, to już weteranka "Warsaw Shore". W programie jest od pierwszego sezonu i, ku uciesze fanów show, wciąż imprezuje z "ekipą z Warszawy". W przeciwieństwie do wielu uczestników, którzy z różnych względów postanowili zrezygnować z programu. Niektórzy z nich po odejściu z show MTV postanowili skrytykować format. To nie spodobało się właśnie Małej Ani, która w ostrych słowach skomentowała takie zachowanie.

Zobacz także: Ewelina z "Warsaw Shore" bez makijażu! Fani: "Zdecydowanie lepiej"

Mała Ania ostro o byłych uczestnikach "Warsaw Shore"

Jedną z osób, które odeszły z programu stosunkowo niedawno, jest Brzydal, który opowiedział w wywiadzie, że na początku bardzo "ryło mu to beret". Jednak nie tylko on nie do końca pochlebnie wypowiadał się na temat "Warsaw Shore".

Wśród osób, które odeszły z programu, znaleźli się m.in.: Eliza i Trybson, Magda Pyznar, Wojtek Gola, czy chociażby Duża Ania. Niektórzy z nich również nie mają teraz dobrego zdania o programie MTV.

Mała Ania udzieliła wywiadu dla "Plotka", w którym opowiedziała o tym, że teraz chce się skupić na życiu prywatnym, ale nie odcina się od "Warsaw Shore", któremu dużo zawdzięcza.

Wszyscy ludzie, którzy są znani, w pewnym momencie się męczą. Ja też się męczę, ale "Warsaw Shore" otworzyło mi pewne drzwi. Ludzie, którzy dali mi szansę być w tym programie, też zmienili moje życie. I ja nie będę, tak jak osoby, które odeszły z programu, mówić, że "o, bo wpadłam w alkoholizm" i takie tam, bo to jest g*wno prawda, pi**dolą głupoty, żeby się wybielić - mówi Ania.

Widać, że Małej bardzo przeszkadza zachowanie byłych uczestników "Warsaw Shore", którzy próbują odciąć się od programu, dzięki któremu, bądź co bądź, zyskali popularność.

Prawda jest taka, że nikt nas do niczego nie zmusza (...). Program nie jest reżyserowany i nigdy w życiu nie powiem o tym programie źle i bardzo jest mi przykro, kiedy osoby, które były w tym programie, dostały szansę na to, żeby zarabiać inaczej niż kasa w sklepie, mówią nagle po odejściu, że to i to było złe itd. (...) Dostali szansę, nigdy w życiu tego nie mieli, co dostali dzięki "Warsaw Shore", i naprawdę jest mi wstyd za nich. (...) Pi**dolą głupoty no i tyle. Ja będę zawsze dzieckiem MTV - dodała Ania.

Mała bardzo emocjonalnie podeszła do tematu. Jesteśmy ciekawi, czy inni uczestnicy "Warsaw Shore" mają podobne przemyślenia.

Zobacz także: Ciężarna gwiazda "Warsaw Shore" pokazała brzuszek, Długo go ukrywała

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów