Internauta skrytykował zdjęcie żony Stramowskiego. Ostra odpowiedź aktora

Anna Respondek 31.07.2017
Piotr Stramowski
Fotografia: Instagram/piotrstramowski_official

Katarzyna Warnke budzi wiele kontrowersji. Może być jednak pewna, że zawsze znajdzie się osoba, która stanie w jej obronie.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu "W spirali", który na ekranach kin zagościł w 2015 roku. Od tamtego czasu są parą. Początkowo ukrywali swoje uczucie, jednak już w 2016 roku wzięli ślub. Ich zdjęcia ukazały się w magazynie "Viva". Gwiazdorska para często opowiada o swoim uczuciu i swoim planach. Znana jest również z zamiłowania do mody.

Uroda żony Piotra Stramowskiego budzi spore emocje. Jedni nazywają ją piękną, inni zarzucają jej, że zawsze wygląda blado i źle się maluje. W obronie ukochanej prawie za każdym razem staje aktor, który emocjonalne podchodzi do każdego wpisu. 

W niedzielę na stronie "Vogule Poland" pojawił się skan z komentarzami Stramowskiego, który odpowiada hejterce żony, zarzucającej jej, że w makijażu, który sobie zrobiła, wygląda strasznie. Choć komentarz zniknął już z konta aktorki, sieć nie zapomina. 

To się nazywa "charakteryzacja filmowa". A hejt jeśli Pani pozwoli, proszę zachować dla siebie. Albo możemy zrobić otwartą debatę na temat Pani wizerunku, jeśli Pani sobie tego życzy. Ja również mogę się wypowiedzieć. Pozdrawiam - napisał Stramowski w pierwszym komentarzu. 

Aktor później dodał kolejne odpowiedzi.

Żal d**y mam jak czytam te Wasze komentarze. Ani mnie to grzeje, ani ziębi. Kompromitujcie się publicznie, jeśli Wam to pasuje, proszę. A tak na marginesie, jeżeli treści i zdjęcia się nie podobają, można kliknąć "unfollow" i po sprawie.  To jest fanpage. 

Komentarz Stramowskiego
Fotografia: Facebook/vogulepoland

Internauci w obronie Piotra

Sporej części internautów nie spodobał się "atak" aktora, jednak część fanek zachwycała się jego rycerskością. 

W sumie ma rację Piotr. Co kogo obchodzi jak wygląda jego żona? Każda kobieta musi być wymalowana? Dajcie na luz z tym - pisze jeden z fanów.

Piotr ma rację. Co obchodzi jakąś babę, czy jego żona zrobi makijaż i jaki, i czy opadają jej powieki, a może spodnie - można przeczytać.

A wy co sądzicie o całej sytuacji?

giphy-downsized (27)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów