Kasia Warnke pokazała zdjęcie brzucha. Internauci: "Wygląda pani cudownie!"

Malwina Wasilewska 10.09.2019
Kasia Warnke
Fotografia: Instagram.com/kasiawarnke

Gwiazda zachwyciła fanów tym ujęciem.

Kasia Warnke tuż po porodzie pokazała zdjęcia z okładkowej sesji do najnowszego numeru magazynu "Uroda Życia". Na tym ujęciu aktorka wyeksponowała duży ciążowy brzuszek. Fani gwiazdy są pod wrażeniem!

Kasia Warnke pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem

Niedawno informowaliśmy o tym, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. Dzień po tym, jak internet obiegła ta radosna informacja, aktorka zamieściła na Instagramie ujęcie z sesji zdjęciowej dla magazynu "Uroda życia" zrealizowanej jeszcze w czasie, kiedy gwiazda była w zaawansowanej ciąży.

Dziękuję całej Redakcji, a szczególnie Redaktor Naczelnej Ani Maruszeczko oraz niezwykłej ekipie sesyjnej: wspaniałemu fotografowi Robertowi Wolańskiemu, styliście Jankowi Kryszczakowi, make up artist Pati Dobrzenieckiej, hair artist Klaudii Jaśpińskiej i producentce Kamili Morgisz. Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa Podróż! Dziękuję... - napisała Kasia pod zdjęciem okładki magazynu.

Internauci zachwycają się zdjęciem ciężarnej Warnke. W komentarzach pod zdjęciem znalazło się mnóstwo komplementów:

Najpiękniejsza!

Wygląda pani cudownie!

Najcudniejsza!! Wszystkiego najpiękniejszego!

Jak myślicie, gwiazda pochwali się zdjęciem dziecka?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów