Warnke to ulubienica Vegi. Wybiera się na "Pitbull. Ostatni pies" Pasikowskiego? Jest też o Dodzie

Katarzyna Leszczyńska 24.01.2018
Katarzyna Warnke i Marcin Dorociński "Pitbull. Ostatni pies"
Fotografia: Fotografie: Instagram/Kasia Warnke i YouTube

Czy zdecyduje się obejrzeć film Władysława Pasikowskiego?

Ostatnio w sieci pojawił się zwiastun filmu „Pitbull. Ostatni pies”. Odkąd tylko dowiedzieliśmy się o planach na powstanie produkcji, budziła ona ogromne kontrowersje. Przede wszystkim ze względu na to, że do tej pory wszystkie części „Pitbulla” były tworzone przez Patryka Vegę. Teraz pałeczkę nad filmem przejął Władysław Pasikowski. Największe kontrowersje budzi jednak ekipa aktorska. Jedną z głównych ról w filmie zagra bowiem Doda.

Zobacz także: „Pitbull. Ostatni pies”. Jest już oficjalny zwiastun filmu. Internauci zaskoczeni: Szykuje się dobre i mocne kino

Niedawno zapowiedź swojego najnowszego filmu, „Kobiety Mafii”, wydał również Patryk Vega. Reżyser ma za sobą wiernych mu aktorów, którzy nie zdecydowaliby się na występ w „Pitbullu” stworzonym przez kogoś innego. Jedną z gwiazd, które od pewnego czasu współpracują z Vegą jest Katarzyna Warnke. Wielu ludzi zaczęło porównywać aktorkę do Dody, w związku z obiema nadchodzącymi produkcjami.

Nie podobało mi się porównywanie nas do siebie dlatego, że ja jestem aktorką od wielu lat. Oczywiście jesteśmy obydwie artystkami, natomiast to jest jej debiut, więc myślę, że jeśli będzie dobrze, albo bardzo dobrze, to powinna zostać wysoko oceniona – powiedziała Warnke na temat porównań z Dodą w rozmowie z Party.pl.

Katarzyna Warnke przyznała, że Doda zrobiła odważny, ale jednocześnie bardzo ciekawy krok, decydując się na udział w filmie. Aktorka powiedziała, że widziała już trailer nowego "Pitbulla" i zapowiada się bardzo obiecująco.

Zobacz także: Vega opublikował pierwszy zwiastun „Kobiet Mafii”. Nie wszystkim się podoba. Fani wytykają zwłaszcza jedną rzecz

Katarzyna Warnke "Kobiety Mafii" i Doda "Pitbull. Ostatni pies"
Fotografia: Fotografie: YouTube

Czy Warnke zobaczy nowego „Pitbulla”?

Choć Katarzyna Warnke oczywiście pozostaje wierna Vedze, stwierdziła, że wybiera się na film w wykonaniu Władysława Pasikowskiego. Aktorka po obejrzanym zwiastunie jest bardzo ciekawa, co z tego wyjdzie, zwłaszcza, że szanuje Pasikowskiego i aktorów, którzy zagrali w jego nowej produkcji.

Władysław Pasikowski to też jest osoba, którą cenię. Specjalista od tego typu kina. Obsada znakomita, wielu moich kolegów, z którymi już pracowałam. Pomimo tego, że zaczyn się wziął z konfliktu tego filmu i pomimo tego, że jestem oddana całkowicie i lojalna wobec Patryka Vegi i uważam, że jest to dosyć dziwne, że teraz robi to inny reżyser, doceniam pracę tych ludzi i z tego co widziałam w trailerze, może być bardzo fajnie – dodała Warnke.

Premiera najnowszego „Pitbulla” odbędzie się 15 marca. Niewiele wcześniej będziemy mogli wybrać się do kina na „Kobiety Mafii”, które zadebiutują na wielkim ekranie już 23 lutego. Ciekawe, który z tych filmów przypadnie wam bardziej do gustu.

Zobacz także: Internauci wyśmiali plakaty "Kobiet Mafii". Chodzi o podpisy zdjęć. "Gimnazjalista wymyślał?"

Doda i Marcin Dorociński w "Pitbull. Ostatni pies"
Fotografia: YouTube
Marcin Dorociński w "Pitbull. Ostatni pies"
Fotografia: YouTube
Katarzyna Warnke i Agnieszka Dygant "Kobiety Mafii"
Fotografia: YouTube
Sebastian Fabijański i Sobota "Kobiety Mafii"
Fotografia: YouTube
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów