Warnke już nie ukrywa ciąży! Chętnie prezentowała brzuszek na ściance

Marianna Bereza 16.07.2019
Kasia Warnke
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gwiazda "Kobiet mafii" pojawiła się na premierze filmu "Fighter" i chętnie pozowała fotoreporterom.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski już niedługo zostaną rodzicami. Aktorka pojawiła się na premierze filmu "Fighter" w warszawskiej Kinotece i dumnie prezentowała ciążowy brzuszek na ściance.

Muza Patryka Vegi przez kilka miesięcy ukrywała swoją ciążę. Radosne wieści przekazała dopiero na pokazie MMC, podczas którego wyeksponowała nagi ciążowy brzuszek.

Teraz aktorka "Kobiet mafii" chętnie pojawia się na salonach. Ostatnio kibicowała mężowi Piotrowi Stramowskiemu, który zagrał jedną z głównych ról w filmie "Fighter".

Kasia Warnke już nie ukrywa ciąży!

Warnke założyła na tę okazję czarną luźną suknię z falbanami. Choć nikt nie ma już wątpliwości, że gwiazda spodziewa się dziecka, ciążowe krągłości zniknęły tym razem pod szykowną kreacją.

Aktorka nie ukrywa już jednak błogosławionego stanu. Podczas premiery chętnie pozowała fotografom na ściance, raz po raz dotykając dłonią brzuszka.

Wygląda na to, że ciąża jej służy. Z twarzy 42-latki nie znikał uśmiech! Jak wam się podobają najnowsze zdjęcia Kasi Warnke?

Zobacz także: Kasia Warnke opublikowała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fani zachwyceni!

  

Katarzyna Warnke
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER
Katarzyna Warnke
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów