Walentynkowa promocja w Biedronce. Znana firma stworzyła kolekcję tylko dla dyskontu. Ceny już od 6.99 złotych

Anna Respondek 05.02.2018
Biedronka
Fotografia: EAST NEWS

Już teraz można kupić w Biedronce wyjątkowe kosmetyki. Kolekcja walentynkowa kosmetyków marki Bell została stworzona tylko dla dyskontu. 

Biedronka już szykuje się na walentynki. W ofercie sklepu pojawiła się wyjątkowa kolekcja kosmetyków, która została stworzona jedynie na potrzeby dyskontu. Za serią pomadek i lakierów stoi znana polska firma Bell. 

Zobacz także: Jak sprawić, żeby makijaż był trwały i nie znikał wkrótce po nałożeniu 

Seria Girl CITY&LOVE zawiera wiele propozycji, między innymi pomadki w kształcie serca, które nie tylko nawilżają usta, ale dają im także piękny i intensywny kolor. Wśród nowych produktów znalazły się także lakiery do paznokci, których kolory odpowiadają odcieniom miłości, znajduje się w nich także brokat. Ich aplikacja jest łatwa i  jak zapewnia producent, trwałość utrzymana jest na najwyższym poziomie. 

Dzięki walentynkowej serii sklepu Biedronka będzie można zadbać nie tylko o ustach i paznokcie. Wśród produktów na uwagę zasługuje także paleta do konturowania i modelowania twarzy. W jej skład wchodzą: róż, rozświetlacz i bronzer. Co więcej paleta występuje w dwóch wariantach kolorystycznych, dla cery o jaśniejszej tonacji i nieco bardziej ciepłej. Kosmetyki dostępne są już od 6,99 złotych.

Zobacz także: Stylistka gwiazd ostrzega przed błędem popełnianym przez większość kobiet przy pielęgnacji włosów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów