Kto powiedział, że plażowanie musi być nudne? 7 eventów na Helu, których nie możesz przegapić w tym roku!

Katarzyna Leszczyńska 13.05.2018
Młodzi, uśmiechnięci ludzie nad morzem. Z przodu śmiejąca się dziewczyna w kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych.
Fotografia: Shutterstock.com

Polskie wybrzeże ma nam sporo do zaoferowania. W te wakacje na Helu odbędzie się wiele interesujących wydarzeń, których nie możecie przegapić! Dzięki nim przeżyjecie niezapomniane przygody. Zwłaszcza, jeżeli każde z nich spędzicie w towarzystwie Łomży 0,0%, która gwarantuje niezapomniane, ale przede wszystkim bezpieczne wakacje. Przedstawiamy wam te najważniejsze i najbardziej interesujące wydarzenia na Półwyspie Helskim.

1. CelChałupy – Wyzwanie 2018

Wydarzenie organizowane jest co roku w Chałupach, na Kempingu nr 6. To maraton pływacki 3 km oraz 9 km po trójkącie 3 km dla prawdziwych fanów kąpieli morskich. Już możecie zapisywać się na wydarzenie, które rozpocznie się 9 czerwca.

2. The Queen of Hel III – Kobiecy Festiwal Kitesurfingu

Wydaje się, że sporty wodne kierowane są do mężczyzn. Nic bardziej mylnego! Kobiecy Festiwal Kitesurfingu po raz trzeci już organizowany jest w Chałupach i kierowany jest właśnie do kobiet, które interesują się tą dyscypliną sportu. To zarówno zawody, jak i szkolenia dotyczące kitesurfingu. Z pewnością będzie fascynująco i gorąco! Już możecie zapisywać się na Facebooku wydarzenia, które odbędzie się na początku lipca w Chałupach 6.

3. Kite&Wake Camp Jastarnia

Dla miłośniczek kitesurfingu przeznaczone jest jeszcze jedno wydarzenie na Półwyspie Helskim. Tym razem zawitamy do Jastarni, gdzie odbędzie się prawdziwy obóz dla miłośniczek tej dyscypliny sportu. Już dziś możecie się na niego zapisać! To będzie wyczerpująca, ale niezwykła przygoda! Na ochłodę emocji z pomocą przyjść może Łomża 0,0%, która gwarantuje dobrą zabawę bez ograniczeń!

Kitesurfing
Fotografia: Shutterstock.com

4. Sky Camp Baltic

25 różnych dni, ale jedno wydarzenie i to niezwykle ekscytujące! Jeżeli marzą ci się mocne wrażenia, koniecznie się na nie wybierz! Będziesz mógł skoczyć ze spadochronem, serwując sobie najpiękniejsze widoki w Polsce, a może nawet jedne z najpiękniejszych na świecie. Możesz skoczyć samemu lub w tandemie. 

5. Yoga Surf Camp

Na campingu Ekolaguna w Chałupach będzie miał miejsce wyjątkowy obóz. Doskonale sprawdzi się dla każdej kobiety, która na co dzień nie ma czasu na chwilę wytchnienia. To prawdziwy relaks dla ciała i duszy. Na obozie odbywają się zajęcia z jogi, treningi biegowe, jak również zajęcia z surfingu dla początkujących i nie tylko. 

6. SięZgramy - Festiwal Planszówek 

Dla fanów mniejszych wrażeń Hel również szykuje coś specjalnego! Kto z nas nie kocha planszówek? To doskonałe wydarzenie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, więc możecie zabrać całą rodzinę! Nie zapomnijcie też o Łomży 0,0%, dzięki której dobra zabawa jest gwarantowana. 

7. GoToHell 2018

Lubisz aktywnie spędzać wakacje? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! GoToHell to ultramaraton. Możesz pobiec z Gdyni na Hel (80 km) lub z Gdańska na Hel (120 km). Nic się nie bój, powrót gwarantowany jest promem do Gdyni. Nie dość, że przeżyjesz niesamowitą przygodę, to jeszcze będziesz mógł podziwiać niezwykłe widoki.  

W te wakacje plażowanie z pewnością nie będzie nudne! O to zadbają organizatorzy wydarzeń na Półwyspie Helskim, ale również Łomża 0,0%, dzięki której odpoczynek będzie niezapomniany i przede wszystkim bezpieczny. 

Artykuł sponsorowany

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów