Tak Lewandowski odpoczywa po porażce na mundialu. Pokazał zdjęcie z rodziną

Magdalena Barszczak 06.07.2018
Lewandowscy
Fotografia: Instagram.com/_rl9

Wiemy, gdzie wakacje spędzają inni polscy piłkarze.

Kiedy uczestnicy mundialu 2018 przygotowują się do rozegrania meczów 1/4 finału, polscy piłkarze już relaksują się na urlopach. Aby odpocząć od ogólnonarodowego hejtu, wybrali egzotyczne kierunki. Kapitan polskiej reprezentacji Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem z rodzinnych wakacji.

Zobacz także: Boniek ujawnił, co dalej z Robertem Lewandowskim. Czy zostanie kapitanem?

Wakacje Anny i Roberta Lewandowskich

Piłkarz Bayernu wrzucił do internetu uroczą fotkę, na której pozuje na tle krystalicznej wody z żoną i córeczką. Wcześniej Anna Lewandowska, która po nieudanym dla Polaków mundialu, na chwilę zniknęła z sieci, pokazała, jak ćwiczy jogę. Na najnowszym zdjęciu wyglądają na zrelaksowanych, a Klara już zapewne skosztowała pierwszych morskich kąpieli.

Pod zdjęciem "Lewych" pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy internauci zachwycają się uroczą rodzinką i życzą udanego odpoczynku, inni wytykają napastnikowi nienajlepszą formę na mistrzostwach świata.

A po czym te wakacje? Zasłużyliście? Chyba nie.

Do roboty byście się wzięli.

Nie tylko Lewandowski wypoczywa po mundialu. Inni piłkarze też wybrali się na urlopy. Arkadiusz Milik zabrał Jessikę Ziółek do Grecji, Grzegorz Krychowiak odpoczywa z Celią Jaunat na Florydzie, a Karol Linetty poleciał do Meksyku. Zdjęciami z wakacji pochwaliły się też żony Kamila Grosickiego i Sławomira Peszki.

Zobacz także: Media wróżą kryzys u Lewandowskich. "Mógł być jedną z legend"

Ile zarabiają piłkarze polskiej reprezentacji?

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów