Julia Pietrucha rozstała się z mężem w atmosferze skandalu. W programie telewizyjnym pokazała nowego partnera

Anna Respondek 07.11.2017
Julia Pietrucha
Fotografia: Instagram/julia_pietrucha

W programie okazywali sobie wiele czułości.  

Julia Pietrucha zaistniała w show biznesie w 2002 roku, kiedy wygrała wybory Miss Polski Nastolatek. Wkrótce potem zaczęła dostawać pierwsze role filmowe i teatralne, zajęła się również śpiewaniem i wydała płytę "Parsley", która przez krytyków muzycznych została bardzo dobrze przyjęta. 

Ostatnio jednak głośno było o niej ze względu na rozstanie z  mężem Ianem Dowem, który oskarżył ją o kradzież i przywłaszczenie sobie "całego jego dorobku artystycznego", o czym napisał w mediach społecznościowych

Wygląda jednak na to, że Pietrucha po burzliwym związku znów znalazła miłość. Media donoszą, że ma nowego partnera, Mateusza, z którym wystąpiła w programie TVP Kultura "Szlakiem Kolberga". Artyści biorący udział w tym projekcie poznają i uczą się tradycyjnych pieśni wybranych regionów Polski. 

Aktorka wyjechała w podróż na Biskupiznę, region położony w Wielkopolsce, który słynie z barwnych strojów i niezwykle oryginalnej muzyki. Tam od wokalistki Anny Chudej nauczyła się regionalnych utworów. Do jednego z nich kobiety dopisały specjalną zwrotkę dla ukochanego gwiazdy. 

Pojmij mnie Mateusz, pojmij mnie - tymi słowami zwrotkę rozpoczęła Anna Chudy, co bardzo spodobało się aktorce. 

Całość odcinka zwieńczyły tańce i zabawa, podczas których zakochana para nie szczędziła sobie czułości. Patrzyli sobie głęboko w oczy, obejmowali się i czule całowali. 

tvp
Fotografia: TVP Kultura/"Szlakiem Kolberga"
tvp1
Fotografia: TVP Kultura/"Szlakiem Kolberga"
tvp12
Fotografia: TVP Kultura/"Szlakiem Kolberga"
tvp123
Fotografia: TVP Kultura/"Szlakiem Kolberga"
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów