W rok schudła aż 60 kilogramów. Zmotywowała ją całkiem nieoczywista rzecz. Zdjęcie "po" powala

Katarzyna Leszczyńska 22.11.2017
Josie schudła w rok 160 kg
Fotografia: YouTube/NoLongerFatJosie

Jeszcze rok temu ważyła 120 kg. 

Australijka Josie jeszcze rok temu ważyła aż 120 kilogramów. Dziewczyna miała wtedy 16 lat i postanowiła zmienić swoje życie. Za główny cel postawiła sobie założenie na szkolny bal wymarzonej sukienki. Josie zawzięła się w sobie i podjęła wyzwanie. Efekty zaskoczyły wszystkich.

Dziś, rok po podjęciu wyzwania, dziewczyna waży zaledwie 60 kilogramów. Swoją metamorfozą podzieliła się z ludźmi na Instagramie, stając się jednocześnie dla wielu z nich inspiracją. W ubiegłym miesiącu zrobiło się o niej głośno. Dziewczyna zaczęła dzielić się w mediach wskazówkami dotyczącymi swojej diety.

Nienawidziłam siebie i tego, jak wyglądam. Nie miałam przyjaciół i nie chciałam wychodzić do ludzi. Teraz moja pewność siebie wzrosła, odgrywam główną rolę w szkolnym zespole muzycznym i mam idealną sukienkę, w którą się mieszczę – wyznała w jednym z wywiadów.

Trzeba przyznać, że teraz dziewczyna wygląda obłędnie. Zwłaszcza, gdy założyła swoją wymarzoną kreację, którą ubrała na szkolny bal. Josie przez cały czas mogła liczyć na wsparcie najbliższych, choć mało kto wierzył, że uda jej się osiągnąć tak ogromne efekty. Dziewczyna podkreśla, że przyjaciele są z niej dumni i dla wielu z nich stała się inspiracją.

To nie była tylko zmiana w jej ciele, to była zmiana w jej życiu. Cieszę się, że stała się inspiracją dla tak wielu młodych ludzi – powiedziała mama Josie.

Na Instagramie cały czas przybywa fanów dziewczyny. A ona sama wstawia na konto zdjęcia swojej metamorfozy, dzieli się posiłkami oraz chwilami, kiedy promienieje po utracie wagi. Zrzucenie 60 kg w zaledwie rok to nie lada wyczyn. Nic więc dziwnego, że dziewczyna jest z siebie dumna i chce inspirować innych. 

Josie schudła w rok 60 kg
Fotografia: Instagram/nolongerfatjosie
Josie schudła w rok 60 kg
Fotografia: Instagram/nolongerfatjosie
Josie schudła w rok 60 kg
Fotografia: Instagram/nolongerfatjosie
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów