W pierwszej edycji "Idola" doszła prawie do finału. Jak po 15 latach od emisji show wygląda Gosia Stępień?

Anna Respondek 24.11.2017
Gosia Stępień
Fotografia: EAST NEWS

Miała niezwykle silny głos.

Gosia Stępień szerszej publiczności znana jest ze swojego występu w pierwszej edycji "Idola" w 2002 roku. Wokalistka, która miała niezwykle silny głos, odpadła tuż przed finałem i ostatecznie zajęła czwarte miejsce. 

W programie piosenkarka zaprezentowała ciekawą ciemną barwę głosu i rewelacyjny warsztat, który szlifowała na studiach na Akademii Muzycznej w Katowicach. Wokalistka brała również udział w "TopTrendach" w 2004 roku, w eliminacjach pokonała między innymi zespół "15 minut Projekt". W 2008 roku Stępień wydała płytę pod tytułem "Hey Jimi", na której zaśpiewała piosenkę "Crosstown Traffic" w towarzystwie jednych z najlepszych polskich gitarzystów Jacka Królika, Ryszarda Sygitowicza i Zbigniewa Hołdysa. 

W 2012 roku wokalistka ponownie próbowała zaistnieć dzięki programowi "Bitwa na Głosy", niestety tym razem również nie udało jej się przebić na pierwsze strony gazet.

Stępień współpracowała z zespołem Yugopolis, z którym nagrała piosenkę "Płomień naszych serc" w 2011 roku. Reedycja płyty pojawiła się również 3 lata później. 

Bardzo się zmieniła? ;)

gosia1112
Fotografia: Youtube/Bitwa na głosy
gosia1
Fotografia: Youtube/terazt1
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów