Po występie w "DD TVN" o "polskiej Barbie" mówili wszyscy. Do sieci wyciekło jej zdjęcie przed operacjami

Katarzyna Leszczyńska 05.12.2017
Polska Barbie w "Dzień Dobry TVN"
Fotografia: EAST NEWS

Jest nie do poznania. 

Anella An w listopadzie zadebiutowała w telewizji. Wystąpiła wówczas w programie „Dzień Dobry TVN”. Potem zrobiło się o niej głośno. Nic dziwnego, dziewczyna wygląda jak prawdziwa lalka Barbie. Anella zyskała sławę nie tylko w Polsce, ale również innych krajach na świecie. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi prawie 68 tysięcy użytkowników.

Zobacz także: Tak przed operacjami wyglądała Esmeralda Godlewska

Anella An w programie opowiedziała o tym, że dla niej operacje plastyczne nie są czymś nadzwyczajnym. Dziewczyna skorygowała już biust, kości policzkowe, nos oraz usta. Okazuje się, że wciąż jej mało i zabiegi, które do tej pory odbyła, są dopiero początkiem jej przygody z chirurgią plastyczną.

Dużo dziewczyn, z którymi rozmawiam, mówią, że operacja plastyczna piersi to nic takiego. Teraz zrobienie sobie piersi, to jak wyjście do piekarni po bułki – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Jej zdaniem potrafi zdecydować o tym, kiedy będzie miała dość operacji. Na razie jest dopiero na początku tej drogi. Dziewczyna przyznała, że nie chce ujawniać swoich zdjęć z przeszłości. Wyręczyli ją jednak znajomi z liceum. Jeden z nich przesłał portalowi Vogulepoland.net zdjęcia Anell sprzed operacji plastycznych. Wówczas miała 25 lat. Trzeba przyznać, że zmieniła się diametralnie.

Polska Barbie przed operacjami
Fotografia: vogulepoland.net
Polska Barbie
Fotografia: Instagram/Anella_Barbie_Official
Polska Barbie
Fotografia: Instagram/Anella_Barbie_Official
Polska Barbie
Fotografia: Instagram/Anella_Barbie_Official
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów