W listopadzie urodziła syna. Teraz wróciła do wagi sprzed porodu bez ćwiczeń.Twierdzi, że dzięki jednej rzeczy

Katarzyna Leszczyńska 12.12.2017
Nancy Anderson schudła po ciąży dzięki oddechom
Fotografia: Instagram/Nancy Anderson

Piękny brzuch bez męczarni na siłowni.

Wiele kobiet marzy o szczupłej sylwetce. Zwłaszcza po ciąży, podczas której ciało traci swoje dawne kształty. Ludzie, żeby uzyskać wymarzoną figurę, katują się dietami i wykupują karnety na siłownię. Wylewają siódme poty, a na efekty czasami trzeba czekać bardzo długo. Oczywiście w zdrowym ciele zdrowy duch, ale amerykańska trenerka personalna, Nancy Anderson, pokazała, że można wyszczuplić ciało inaczej.

Nancy obecnie ma 32 lata i jest mamą dwójki dzieci. Jej młodszy syn, Leo, urodził się w listopadzie. Fit mama jest zatem świeżo po ciąży i już może pochwalić się idealną figurą. Po dwóch tygodniach od porodu zostały jej zaledwie 3 kilogramy do zrzucenia, żeby uzyskać taką samą wagę jak przed ciążą. Wszystko dzięki ćwiczeniom oddechowym i odpowiedniej diecie w trakcie okresu płodowego.

Ciążowe krągłości często są efektem niezdrowej diety. Nie zawsze jest tak, że twoje ciało mówi ci, czego mu brakuje. Na przykład, jeżeli masz ochotę na steka, może to oznaczać, że potrzebujesz białka albo żelaza. Ale jeśli masz ochotę na żelki albo Cheetosy? Raczej nie jest to coś, czego potrzebuje – pisze trenerka na swoim Instagramie.

Połóg jest bardzo ważnym czasem w życiu kobiety. Nie każda z nich, zwłaszcza tych, które nie były do tej pory aktywne fizycznie, wróci do sprawności w szybkim tempie. Dlatego też nie powinny wtedy forsować organizmu ćwiczeniami. Na zdjęciach poniżej brzuch Nancy tydzień po porodzie i trzy tygodnie później.

Nancy Anderson tydzień po porodzie i trzy tygodnie później
Fotografia: Instagram/nancyandersonfit

Odpowiednie oddechy mogą ułatwić powrót do formy po porodzie. Oddychanie przeponą dotleni organizm i wyrobi właściwe nawyki oddechowe. Warto też zadbać o odpowiedni odpoczynek. Od czasu do czasu mąż może wstać w nocy do niemowlęcia, żeby mama mogła się wyspać – zwłaszcza, że większość panów chce mieć piękne żony. Poniżej Nancy dwa tygodnie po porodzie.

Nancy Anderson dwa tygodnie po porodzie
Fotografia: Instagram/nancyandersonfit
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów